Menu

Wiadukt znika. Został tylko gruz

Wyburzają wiadukt na serpentynach prowadzących do Boguszowa Gorc. Prace trwają  w ramach dużego projektu budowy tzw. Trasy Sudeckiej. Z wiaduktu już niewiele zostało. 

Wiadukt znika. Został tylko gruz

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Do lemingokoków (7 października 2022 18:21)
Cytuję użytkownika: *Emeryt dyplomowany
To było nic niewarte poniemieckie mienie. Cegłę dać na odbudowę Pałacu Suskiego.
Cegła trafi tam gdzie kostka z Długiej i Głównej.A kasa za towar...wiadomo.
Koparki na start (6 października 2022 18:51)
To teraz Boguszów. Czas start.
Michal (6 października 2022 17:31)
Swietna wiadomosc, infrastruktura drogowa idzie w dobrym kierunku , polaczenie Boguszów Gorc nabiera rozpedu. A dla narzekajacych ze wyburzaja stare mosty, przejazdy itp. proponuje odbudowac szalety podworkowe i z nich korzystać z szacunku dla histori tych obiektow
*Emeryt dyplomowany (6 października 2022 16:36)
To było nic niewarte poniemieckie mienie. Cegłę dać na odbudowę Pałacu Suskiego.

Dodaj komentarz

wiadukt  |   wyburzenie  |   miasto  |   zachodnia  |   sobiecin  |   prace  |   remont  |   droga  |   wtv  |   w24  |  

Rozpoczął się remont Stadionu Górnika Wałbrzych

Bazar Obfitości - miejsce spotkań na Dworcu Miasto

Dodatkow 7 mln. zł na remont stadionu na Nowym Mieście

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij