Menu

Wypadek na S3. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Lubawka: Służby ratownicze z powiatu kamiennogórskiego i okolic wzięły udział w ćwiczeniach, podczas których symulowano wypadek na drodze ekspresowej S3.

Wypadek na S3. Na szczęście to tylko ćwiczenia

Ćwiczenia zorganizowano na węźle Lubawka i pobliskim rondzie. Droga ekspresowa S3 jest nadal w trakcie budowy, ale jest to dobra okazja, by przećwiczyć akcję ratowniczą na nowym obiekcie, zanim zostanie otwarty.

 

 

Podobne ćwiczenia obserwowaliśmy kilka tygodni temu na Obwodnicy Europejce w Wałbrzychu. Ratownikom zależy, by dobrze poznać teren potencjalnych zagrożeń, zanim dojdzie tam do prawdziwego zdarzenia.

opr.plr
źródło/foto: ID Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DJ2022 (21 października 2022 11:50)
Nauka nie idzie w las ! Powodzenia dla całego Team !

Dodaj komentarz

Lubawka  |   112  |   S3  |   ćwiczenia  |   straż pożarna  |   ratownicy  |   pogotowie  |   policja  |  

Wypadek karetki na Rondzie Niepodległości.

Jawor: Kradł drewno z lasu

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij