Menu

Dzień Pieczonego Ziemniaka z OSK Podzamcze

Ośrodek Społeczno-Kulturalny przy SM Podzamcze zorganizował dzieciakom z Zespołu Przedszkoli Samorządowych nr 1 w Wałbrzychu obchody Dnia Pieczonego Ziemniaka.

Dzień Pieczonego Ziemniaka z OSK Podzamcze

Dzieci brały udział w wielu zabawach, a przede wszystkim wyszukiwały ukryte ziemniaki. O walorach odżywczych ziemniaka oraz higienie żywienia opowiadała dzieciom przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Wydarzenie zakończone zostało pieczeniem kiełbasek.

 

 

opr.plr
foto: użyczone / OSK Podzamcze
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12

Komentarze

g (14 października 2022 10:40)
Cytuję użytkownika: SZPUREK
SWIETO ZIEMNIAKA, A KARMIA DZIECI TOKSYCZNYMI PAROWKAMI Z TOKSYCZNYM IESIEM? WIECIE ILE MIESA JEST W PAROWKACH? ILE ZWIERZAT CIERPI, GDY SIE PAROWKI JE?
Dokładnie. Uczenie, że jedzenie mięsa jest dobrem - to duży błąd.
SZPUREK (9 października 2022 13:34)
SWIETO ZIEMNIAKA, A KARMIA DZIECI TOKSYCZNYMI PAROWKAMI Z TOKSYCZNYM IESIEM? WIECIE ILE MIESA JEST W PAROWKACH? ILE ZWIERZAT CIERPI, GDY SIE PAROWKI JE?

Dodaj komentarz

Chłopaki górą! Ile dzieci urodziło się w ubiegłym roku w Wałbrzychu?

Invest Park inwestuje w talenty

Dzieciaki z powiatu zwiedzają Warszawę i Kraków

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij