Menu

Festyn z wyjątkowymi pojazdami

Rada Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój zaprasza na rodzinny festyn, którego główną atrakcją będą samochody specjalistyczne służb mundurowych i ratowniczych oraz auta sportowe.

Festyn z wyjątkowymi pojazdami

Wiele atrakcji przygotowano nie tylko dla starszych, ale również dla najmłodszych, uczestników wydarzenia. Swoje stoiska zapowiedzieli: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka pod Atlantami czy Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Pojawić się mają również żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Będzie również radny Piotr Kwiatkowski, który poczęstuje dzieci watą cukrową.

Jednak z pewnością to, co będzie przyciągać największą uwagę publiczności, to sportowe BMW E36 M3 Mistrza Polski Bartłomieja Madziary. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Swoje specjalistyczne pojazdy zaprezentują ponadto: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Wodociągi, MZUK czy GOPR. Nie zabraknie tego, co na festynach najważniejsze, czyli dobrej zabawy, muzyki i dmuchanych zamków.

- Zapraszam wszystkich serdecznie na jesienny festyn rodzinny pełen atrakcji, w dzielnicy Stary Zdrój. Oprócz gier i zabaw będzie można zobaczyć ciekawe pojazdy i porozmawiać z osobami, które na co dzień posługują się nimi zarówno w pracy czy spełniając swoje pasje – mówi radny Anatol Szpur, organizator imprezy,  przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój".

 

 

Start imprezy w sobotę 15 października o godzinie 13:00 za byłym hotelem Sudety w dzielnicy Stary Zdrój. Na imprezę zapraszają również członkowie Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój", a także wolontariusze Ludzie Dobrej Woli „Pomocna Dłoń”.

opr.plr
foto: użyczone / RWS Stary Zdrój
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jebc (13 października 2022 9:26)
Jebac stary Zdrój jebaki gnojaki
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (9 października 2022 13:52)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Cytuję użytkownika: Anka
Idą wybory, nie będzie żadnej pani od festynów?
Na pewno nas odwiedzi poseł dworczyk, on ma dużo czasu odkąd kaczor go wyPiS...ł z rządu.
POSEL DWORCZYK ODWIEDZI WALBRZYCH JAKO KOMISARZ GDY ZYDEK NIE BEDZIE SZKOL OGRZEWAL I ROBIL NAUKI ZDALNE.
***** *** (9 października 2022 5:54)
Cytuję użytkownika: Anka
Idą wybory, nie będzie żadnej pani od festynów?
Na pewno nas odwiedzi poseł dworczyk, on ma dużo czasu odkąd kaczor go wyPiS...ł z rządu.
Goldmann,, (8 października 2022 21:07)
,,a to nie radny Jacenty organizuje,,,nawet się nie przyłożył,,no tak ,,szczęki robi,,nie ma czasu,,,
Anka (8 października 2022 15:37)
Idą wybory, nie będzie żadnej pani od festynów?

Dodaj komentarz

Stary Zdrój  |   RWS  |   festyn  |   samochody  |  

Dzień Babci i Dziadka w DPS Biały Kamień

Sonda: Czy za jazdę pod wpływem alkoholu powinno się zabierać...

Wyburzenia na Starym Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij