Menu

Jesienny Piknik na Podgórzu (FOTO)

Moc atrakcji głównie dla dzieciaków przygotowały miejskie instytucje kultury specjalnie na Jesienny Piknik, którego zażyczyli sobie mieszkańcy dzielnicy Podgórze w ramach Budżetu Obywatelskiego. Impreza była okazją, by zapoznać wszystkich ze świeżo wyremontowanym terenem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8.

Jesienny Piknik na Podgórzu (FOTO)

foto - Facebook:
Roman Szełemej,
WOK,
Wałbrzych Moje Miasto,
Biblioteka pod Atlantami

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17

Komentarze

Mirek (9 października 2022 5:17)
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,,a co to za gostek przy mikrofonie,,, jakoś nie poznaję,,,
To Ty kutasie. Siebie nie poznajesz. Ale co Ty tam robisz PiS-owcu tylko zamieszanie jak zwykle.
Goldmann,, (8 października 2022 21:04)
,,a co to za gostek przy mikrofonie,,, jakoś nie poznaję,,,

Dodaj komentarz

Podgórze  |   festyn  |   dzieci  |   zabawa  |   piknik  |  

17 kradzieży na koncie - złodziej z Podgórza zatrzymany

To jeszcze remont, czy już odbudowa?

Podsumowanie ferii w OSK (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij