Menu

Trzy osoby zatrzymane z narkotykami. Jedna była poszukiwana

W ręce policjantów wpadły trzy osoby, które posiadały amfetaminę metamfetaminę i marihuanę. Grożą im 3 lata więzienia. Zatrzymana do sprawy 32-latka była już poszukiwana przez sąd za popełnienie wcześniej przestępstw


 

 

Trzy osoby zatrzymane z narkotykami. Jedna była poszukiwana

Policjanci podczas patrolu  miasta na jednej z ulic zauważyli znanego im mężczyznę i postanowili sprawdzić, czy nie posiada on narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 29-latek ukrywał przy sobie  amfetaminę.

Tego samego dnia  ci sami policjanci odwiedzili jedno z mieszkań na Nowym Mieście i zatrzymali kolejnych wałbrzyszan. Przy 38-latku mundurowi znaleźli woreczek foliowy. Znaleźli metamfetaminę. 32-latka natomiast posiadała marihuanę. O

 

 

kazało się, że kobieta była również poszukiwana i najbliższy rok i osiem miesięcy spędzi w więzieniu właśnie za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe, za co została skazana przed sąd.

red
foto: wałbrzyska policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

XOXO (12 października 2022 0:08)
To wszystko za mało dla chandlarzy powinne być tak duże żeby zapomnieli jak się nazywają ???

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   narkotyki  |   poszukiwana  |   interwencja  |   112  |   997  |  

Wjechali w pieszych samochodem, jednego zaatakowali maczetą

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij