Menu

Obwodnica Wałbrzycha: Kładą asfalt na węźle Reja i Chrobrego

- Trzeba wprowadzić trochę kontrastu w ten piękny jesienny poranek. Do żółto-czerwonych liści, my dodajemy trochę czarnego - poinformował wykonawca Obwodnicy Wałbrzycha, firma Budimex

Obwodnica Wałbrzycha: Kładą asfalt na węźle Reja i Chrobrego

- Ruszyły właśnie prace bitumiczne w rejonie węzła przy ul. Reja i ul. Chrobrego. W tym tygodniu planujemy sukcesywne układanie wszystkich warstw masy bitumicznej na całym przygotowanym odcinku tj. od ul. Chrobrego do ul. Armii Krajowej. - informuje Budimex

 

 

red
foto: fb Budimex
redakcja@Walbrzych24.com

Komentarze

Ww (11 października 2022 15:33)
A słońce Sudetów też będzie pod wiaduktem obserwował próby obciążeniowe swoim fachowym okiem?
Roman (11 października 2022 12:36)
Niektórzy chcą się chyba dowartościować, skoro kawałek drogi i to z wadami nazwali "europejką" to dopiero zaściankowe buractwa ????
Jwch (11 października 2022 7:22)
8km asfaltu za 400baniek,obwodnica piaskowej starego i nijako białego, najbardziej Szczawna, dziekujemy
Arek (11 października 2022 0:38)
Ale jak kładą asfalt? Żydziura kłamca już chciał otwierać w lipcu... ale bez asfaltu?
Roman 500 000 (10 października 2022 22:20)
Cytuję użytkownika: Kierowca
A kiedy poprawią zapadnięte studzienki kanalizacyjne po drugiej stronie nowej drogi...
Specjalnie takie zrobili.Jedna tak fajnie wali jak się na nią najedzie,że sąsiedzi mogą policzyć każdy samochód.
Jacek (10 października 2022 21:54)
Jutro jak Gamoniak będzie jechał ze swojej dzielnicy na Sobięcinie do Aqua Cudu niech zawiesi teblicę informacyjną przed wjazdem z Białego Kamienia w II Armii, że Szachraj drogę na końcu zamknął.

Dodaj komentarz

budimex  |   obwodnica  |   walbrzycha  |   postep  |   prac  |   zdjecia  |   walbrzycha  |   walbrzychu  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wiadomosci  |   news  |  

Lewica chce 35 godzinnego tygodnia pracy

Darmowy transport na Marsz Miliona Serca

Remont ulicy Ogrodowej pod dużym znakiem zapytania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij