Menu

28-latka z Podgórza handlowała morfiną, amfetaminą i metamfetaminą

Spore ilości amfetaminy oraz mniejsze ilości metamfetaminy, a także morfinę, znaleźli wałbrzyscy policjanci w jednym z mieszkań na Podgórzu. 

28-latka z Podgórza handlowała morfiną, amfetaminą i metamfetaminą
Łącznie z zabezpieczonych nielegalnych substancji można było wykonać blisko 400 porcji handlowych narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali  28-letnią mieszkankę Wałbrzycha, której dodatkowo udowodnili handel środkami psychotropowymi.
 
Kobieta została zatrzymana wczora i dzisiejszą noc spędziła w jednej z cel wałbrzyskiej komendy. 
 
 
 
Kobieta jedenastokrotnie udzieliła amfetaminę innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zastosowano wobec niej dozór policyjny. 
 
28-latka stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz za handel nimi grozi jej 10 lat więzienia.

red
foto: policja
redkcja@walbrzych24.com

Komentarze

Karol (23 października 2022 20:33)
Cytuję użytkownika: Klient
Marta Ciechanowicz, senatorska 20/5 najlepsza w mieście feta i piguły. Polecam, zaufany diler.
I jeszcze Robercik C. Pracuje w szpitalu więc dostęp do środków ma...
LoLoBoLo (14 października 2022 8:13)
Teraz w pierdlu będzie handlować własną waginą dla paczki fajek
Klient (13 października 2022 21:05)
Marta Ciechanowicz, senatorska 20/5 najlepsza w mieście feta i piguły. Polecam, zaufany diler.
Młody (13 października 2022 19:41)
A ja biore od noska z białego kamienia
bo (13 października 2022 17:13)
Dotychczas Policja nosiła albo umundurowanie określone przepisami albo cywilne ubrania tzw, tajniaków. Tymczasem ta funkcjonariuszka w cywilnych ciuchach i opaską "Policja" wygląda gorzej jak zmobilizowani rosjanie na wojnę z Ukrainą.
buehehehe (13 października 2022 10:37)
to żona RUHU NARODOWEGO
Jolka (13 października 2022 6:58)
Ja kupuję od "małej" 531 501 104. Towar pierwsza klasa.

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   narkotyki  |   112  |   997  |   morfina  |   amfetamina  |   interwencja  |   kryminalni  |  

Pomożemy Pani Reginie ? Ruszyła zbiórka

Wałbrzych: Ilu uczniów chodzi na lekcje religii?

18-latek okradał działki. Grozi mu 10 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij