Menu

Znalazła kartę w bankomacie, a ją znaleźli policjanci

Znalazła kartę płatniczą, którą w bankomacie na Piaskowej Górze przez nieuwagę pozostawił jeden z jego użytkowników. Potem czterokrotnie zrobiła zakupy na jego koszt. 

Znalazła kartę w bankomacie, a ją znaleźli policjanci
43-latka w ten sposób dopuściła się łącznie pięciu przestępstw. Policjanci zatrzymali kobietę i już postawili jej zarzuty.
 
Jeden z mieszkańców naszego miasta zgubił na Piaskowej Górze kartę bankomatową. Zorientował się jednak o tym dopiero po czasie. Wtedy było już jednak za późno. Wyżej wspomniana kobieta czterokrotnie zdążyła już z niej skorzystać, płacąc za zakupy w różnych placówkach handlowych. Na szczęście straty wyniosły jedynie blisko 150 złotych.
 
 
Podejrzana 43-latka została zatrzymana wczoraj po południu na terenie Szczawna-Zdroju. Przyznała się do przywłaszczenia znalezionej karty płatniczej i włamań na konto bankowe. Za popełnione przestępstwa wałbrzyszanka stanie teraz przed sądem. Grozi jej 10 lat więzienia.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nie świruj. (14 października 2022 8:53)
Przywłaszczenie do 800zł to wykroczenie a nie przestępstwo więc nie wprowadzaj ludzi w błąd pisząc głupoty.
wieprz (13 października 2022 19:49)
10 lat za 150 zł brzmi ja absurd...
Pola (13 października 2022 18:40)
To mafia pisowska powinna dostać po100tysiecy lat za okradanie Polaków
buehehehe (13 października 2022 10:27)
to żona tego patusa i nieroba ruhafki
LoLoBoLo (13 października 2022 9:24)
Ja ale miała nasrane pod beretem i oby dostała te 10 lat. Ale nie leżakowania na koju a ciężkiego fizycznego tyrania

Dodaj komentarz

policja  |   kradziez  |   bankomat  |   karta  |   zakupy  |   112  |   997  |  

Wjechali w pieszych samochodem, jednego zaatakowali maczetą

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Konar przebił przednią szybę, kierowca cudem uniknął śmierci

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij