Menu

Złodziej złapany po kilku miesiącach

Realizując informacje własne policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach ustalili, kto stoi za kradzieżą sklepową z maja tego roku, gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 650 złotych. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Kamiennej Góry 29-letni mieszkaniec tej miejscowości został wczoraj zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Złodziej złapany po kilku miesiącach
Do zdarzenia doszło 19 maja tego roku w jednej z placówek handlowych w centrum Boguszowa-Gorc. Nieznany wtedy mężczyzna wyniósł z terenu sklepu artykuły gospodarstwa domowego, elektronarzędzia oraz artykuły chemiczne, nie płacą za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę 655 złotych.
 
Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze miejscowego komisariatu podczas pracy operacyjnej ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież. Okazało się, że to 29-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Przy współpracy z tamtejszymi policjantami, mężczyzna został zatrzymany.
 
 
Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami może spędzić nawet 5 lat.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Konfidencja (14 października 2022 22:53)
Polowa ich wpada przez kapusiow lub wspolnikow ktorzy donosza na kolegow.
Wodociagowy (14 października 2022 16:54)
Rod podzamcze. Może w końcu ktoś się weźmie za te nielegalne wjazdy na ogrody. Jest zakaz ruchu. Stoi znak. Są kamery. Ale zarząd ma w nosie przeglądanie nagrań.
Hahaha (14 października 2022 8:34)
Kradzież do 800 zł to wykroczenie.

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   boguszów-gorce  |   kamienna góra  |   złodziej  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij