Menu

Zauroczeni Przyrodą - wystawa w OSK Podzamcze

Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej i Ośrodek Społeczno Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej "Podzamcze" zorganizowali wydarzenie, podczas którego zaprezentowana została wystawa fotografii Eweliny i Wojciecha Świeściak „Zauroczeni przyrodą”.

Zauroczeni Przyrodą - wystawa w OSK Podzamcze
Ewelina i Wojciech to pasjonaci fotografii, miłośnicy przyrody, ludzie obdarzeni wrażliwością w odbieraniu świata, ale również mistrzowie obiektywu, którzy w wysublimowany sposób wyczuwają niepowtarzalny moment i utrwalają wyjątkowy obraz. Potrafią wykorzystać darowaną przez pogodę chwilę, czy też stworzyć w przyrodzie kontekst do własnej ciekawej interpretacji. Swój talent wspierają wyjątkowymi cechami charakteru. Bo właśnie ich kreatywność, twórcza intuicja, cierpliwość, odporność na niewygody i umiejętność współdziałania przyczyniają się do ich znakomitych trofeów fotograficznych.
 
Zdecydowali, że chcą podzielić się ze swoimi odbiorcami tym, co dla nich ważne, piękne, zdobyte pasją, pracą i poświęceniem, warte by budowało emocje innych, by dawało możliwość poznawania na nowo znanego nam świata w niespodziewanie innych odsłonach. Niezwykłe ujęcia tajemniczego lasu, światła nie wiadomo skąd, zmieniającego wymowę krajobrazu, w którym mgły, dymy, cienie, promyki, zdają się czarować wyobraźnię. W naszych myślach powstają wtedy niesamowite interpretacje niuansów widocznych na fotografii, często niejednoznaczne w swojej wymowie, ale zawsze oryginalne i niepowtarzalne. Być może po tym, co zobaczyliśmy, zostaniemy zachęceni do spaceru o świcie po ścieżkach pobliskiego lasu, lub po wiosennej łąkowej rosie, czy szeleszczących jesiennych liściach w parku i tak jak Ewelina i Wojtek zauroczymy się pięknem natury.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / OSK Podzamcze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nauczyciel - emertyt (14 października 2022 9:57)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANI NAUCZYCIELE z okazji Dnia Edukacji Narodowej_dużo zdrowia i wytrwałości w trudnej pracy.

Dodaj komentarz

Podzamcze  |   OSK  |   wystawa  |   zdjęcia  |   przyroda  |  

Pejzaże Jarosława Jaremy w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Podzamcze: 15-lat współpracy OSK z PTTK i ''Niezwykłe kadry 2023''

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij