Menu

Jesień w Parku Sobieskiego (FOTO)

W poszukiwaniu złotej jesieni warto zaglądnąć do wałbrzyskich parków. Na zdjęciach od naszej czytelniczki widać, że nawet w październiku Park Sobieskiego ma w sobie wiele uroku.

Jesień w Parku Sobieskiego (FOTO)

foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Komentarze

Olka (14 listopada 2022 13:09)
Piękne zdjęcia. Tak też jest na żywo. Spokój, kolorowe liście. Widać drobne prace na alejkach. Polecam!
Placek (17 października 2022 8:19)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Nie ma komu POsprzątać zwiędłych liści.Co na to MZUK.
Do boju, nie czekaj aż inni zrobią
***** *** i PiSowskie ****** (17 października 2022 6:58)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Nie ma komu POsprzątać zwiędłych liści.Co na to MZUK.
Co ty masz PiSopato w głowie, żeby w parku liście grabić? A czy lasy państwowe gdzie dyrektorem jest brat obajtka, sprzątają liście? PiS to sran umysłu.
Mieszkaniec (16 października 2022 19:08)
Nie ma komu POsprzątać zwiędłych liści.Co na to MZUK.

Dodaj komentarz

Nowe Miasto  |   park sobieskiego  |   jesień  |   przyroda  |   czas wolny  |  

Miasto dołoży ok. 10 mln zł do budowy stadionu

Wieża rośnie jak na drożdżach (FOTO)

Mauzoleum posprzątane

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij