Menu

Sportowe samochody i grochówka. Na Starym Zdroju odbył się festyn

Na Starym Zdroju odbył się Festyn Rodzinny z pojazdami specjalistycznymi. Jak informują organizatorzy - temperaturę podgrzały nie tylko sportowe samochody, ale również polowe smaki, w tym - grochówka.

Sportowe samochody i grochówka. Na Starym Zdroju odbył się festyn
Najwięcej frajdy spotkanie przyniosło najmłodszym uczestnikom imprezy. Pojazdy i sprzęt 16. Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej Wojsk Obrony Terytorialnej urzekły wszystkich.
 
Oprócz quadów i pojazdów transportowych wojska można było obejrzeć broń. Niebywałych emocji dostarczyły wozy wyścigowe. Pierwsze stoisko przygotował team Mistrza Polski Bartłomieja Madziary z Madziara Motorsport z BMW E36 M3 oraz Subaru Impreza 555. To jeszcze nie był koniec niespodzianek. Swój punkt postawiła także ekipa wyścigowa MMM Racing - Mieszko, Miłosz i Michał Matuszyk.
 
Uczestnicy festynu mieli okazję zasiąść za kółkiem sportowych samochodów, a także porozmawiać z młodym Mistrzem Polski Mieszko Matuszykiem. Sportowych wrażeń dostarczyli ponadto właściciele tuningowanych samochodów z grupy At NIGHT Wałbrzych, którzy zaprezentowali publiczności auta oraz sportowe motory.
 
Mieszkańcy mogli też zobaczyć pojazdy Policji, a dzieciom pozwolono włączyć syrenę. Straż Miejska udostępniła swój samochód dla najmłodszych. Strażnicy dodatkowo rozdali upominki. Wałbrzyskie Wodociągi podstawiły specjalistyczną ciężarówkę, częstowały „Dobrą Wodą z kranu" z cytrusami. Przy tego typu wydarzeniu nie mogło zabraknąć i innych atrakcji.
 
 
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu zaoferował gry, zabawy i dmuchane bańki. Energię można było rozładować skacząc na dmuchanym zamku. 
 
Uczestnicy skosztowali także posiłków serwowanych przez Poligon Smaków - Kuchnia Polowa & Grill.
 
- Dziękuję wszystkim mieszkańcom za wspólnie spędzony czas i zabawę. Naszym partnerom i wolontariuszom bardzo dziękuję za pomoc - podsumowuje organizator, Anatol Szpur, radny Rady Miejskiej Wałbrzycha, a zarazem Przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój".
 
Przedsięwzięcie  nie odbyłoby się bez pracy wolontariackiej członków Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój" oraz wolontariuszy Ludzie Dobrej Woli „Pomocna Dłoń". - dodaje Anatol Szpur

red
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Komentarze

Egon (17 października 2022 22:22)
Mieszkańcy Starego Zdroju bardzo dziękują policji za zakłócanie popołudniowego wypoczynku bezmyślnym nadużywaniem sygnałów dźwiękowych.Ale to nie oni,to dzieci mogły się pobawić.Dajcie jeszcze dzieciom swoje proce do zabawy,może kogoś przypadkiem ustrzelą.Ten festyn był fest,a fest ch...m jest.Car nie zapomniał żeby uświetnić ten fest festyn swoją zdradziecką mordą,a pan Anatol nie lansował już mody sandałowo-skarpetowej.Klawo jak cholera.J***ć cezara i wyznawców tuska.
Bluszczowy Romek z Valbzikha (17 października 2022 12:37)
Dziwne, że nie w starej kopalni.Narcyz oczywiście pierwszy do kamery.Jak zawsze.No i jasełka zamiast poprawy bytu mieszkańców.
Adi (17 października 2022 11:46)
No jaka kondycja miasta taki festyn. Oszczedno krypto prowincjonalny . Upadek miasta chyba chcieli uwydacznic. Rozkradanie infrastruktury zabytkowej jak zabytkowy granit na drogach po którym czlog przejechał i dziur nie było. Wyburzanie kamienic pałaców zakładów w tym prawie wszystkie to zabytki . Zbiera na wymioty
Jja (17 października 2022 10:15)
Żenada,ten festyn.Bezradny lepiej by zrobił,jakby zmusił władze miasta z prezydentem na czele żeby o ten zielony skrawek,jedyny na dolnym Starym Zdroju zadbać.A tak to trawa jeszcze bardziej zniszczona,alejki nierówne brak porządku.
srutututu (17 października 2022 8:24)
Ale impreza buhhahahahh dożynki w Pierdziszewie Wielkim mają więcej atrakcji
Mała mi (17 października 2022 7:17)
Cytuję użytkownika: Mela
Jak zwykle info po fakcie. Tak trudno napisać wcześniej artykuł zapowiadający wydarzenie.
Jak byka informacja wcześniej.. tylko czytać trzeba a nie udawać
Mirek (17 października 2022 7:15)
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,,a cóż to ,,obrzezany sołtys wstępuje do wojska,???
Goldmann robiles mu loda ze wiesz ze jest obrzezany! Fiuu!
Wodociagowy (17 października 2022 7:07)
Festyn....na miarę okolicznej wsi. Przecież nawet na fotach nic tam nie ma. Auta? Grochowka? Ten dmuchaniec tragiczny? Na wsi maja lepsze atrakcje
Mordechaj Katzenbogenlegen (17 października 2022 6:46)
Cytuję użytkownika: Jolanta
Jest! W końcu się pojawił nasz ukochany władca. Tęskniliśmy wszyscy.
Aj waj , nasze bioro jusz do fronta? Czy to tylko landszaft dla rebe w Hajfa?
Mela (16 października 2022 22:50)
Jak zwykle info po fakcie. Tak trudno napisać wcześniej artykuł zapowiadający wydarzenie.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

festyn  |   stary  |   zdroj  |   atrakcje  |   sportowe  |   samochody  |  

Był sobie budynek na Legnickiej...

Szczawno-Zdrój: Ulica Ułanów Nadwiślańskich zamknięta do rana

Kolejny vlog z Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij