Menu

Inauguracja Roku Akademickiego na Uniwersytetecie Trzeciego Wieku w Mieroszowie

W piątek (14 października) odbyła się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie III wieku w Mieroszowie.

Inauguracja Roku Akademickiego na Uniwersytetecie Trzeciego Wieku w Mieroszowie
Tekst ślubowania odczytał Kanclerz dr Piotr Sylwestrzak z Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Walbrzychu. Wygłosił również wykład inauguracyjny pt.: "Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość - różnice i zastosowanie." 

Studencką pieśń „Gaudeamus Igitur” zaśpiewano razem z chórem Irysy a uroczystość uświetnił występ wspaniałej Grupy V NIEZAPOMINAJKI z Przedszkola Miejskiego w Mieroszowie.
 
 bd
foto: użyczone

 

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Komentarze

pk (20 października 2022 12:18)
mrzyglocka kasia - od Tuska - błogosławi seniorom - aby Tusk mógł dalej z synem współpracować: "pieniędzy ni ma i nie będzie". no chyba ze w reklamówce

Dodaj komentarz

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Wypadki w regionie — trzy osoby trafiły do szpitala

Ilona Bujalska kandydatką na burmistrza Jedliny Zdrój

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij