Menu

Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Głuszycy

W miniony czwartek 13 października w sali widowiskowej głuszyckiego Centrum Kultury odbyła się inauguracja roku akademickiego studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Głuszycy. Po uroczystym odsłuchaniu hymnu „Gaudeamus igitur” wykład inauguracyjny wygłosiła wiceprezydent Wałbrzycha, Sylwia Bielawska.

Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Głuszycy


- Już od 8 lat spotykacie się Państwo tu w tej  sali i niezmiennie pragniecie poszerzać swoją wiedzę. Życzę wszystkim głuszyckim seniorom- studentom UTW wszystkiego najlepszego, nieustannego poznawania i odkrywania, by żadne przeciwności losu nie zmusiły nas do udziału we wszelakich spotkaniach jedynie za pośrednictwem Internetu. – przywitał studentów  burmistrz Głuszycy Roman Głód. - Życzę Państwu, abyście mogli uczestniczyć w różnego rodzaju inicjatywach organizowanych zarówno w Głuszycy, jak i w innych miejscach, a także udanych wspólnych wycieczek i poznawania nowych, ciekawych miejsc.

Wykład inauguracyjny pn. „10 złotych rad na udane wystąpienia publiczne” wygłosiła wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska.kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc

Negocjacje w sprawie alei Niepodległości

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij