Menu

Gość Dnia - A. Fronckiewicz-Spodnik, V. Savchenko, A. Najda

Poezja zainspirowana sztuką i grafika zainspirowana tą poezją. Wiersze w interpretacji performerki i muzyka, która im towarzyszy. Galeria Sztuki BWA zaprasza na multisensoryczną wystawę, a my rozmawiamy z jej twórcami o tym, jak udało się połączyć tak wiele dziedzin sztuki w spójną całość.

Gość Dnia - A. Fronckiewicz-Spodnik, V. Savchenko, A. Najda

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wiola (30 grudnia 2022 10:08)
Dlaczego walbrzych24.com zezwala na mowę nienawiści w komentarzach?
Mirek (8 grudnia 2022 20:03)
Cytuję użytkownika: irek
a ten w środku to kominiarz??
Tak, czyścił komin twojej starej
Mors (24 listopada 2022 15:24)
Cytuję użytkownika: irek
a ten w środku to kominiarz??
Fedrował w biedaszybach
irek (7 listopada 2022 21:38)
a ten w środku to kominiarz??

Dodaj komentarz

gość dnia  |   bwa  |   sztuka  |   poezja  |   grafika  |   vasyl savchenko  |   aleksander najda  |  

Gość Dnia - Paweł Mazur

Gość Dnia - Szymon Chojnowski

Wystawa prac Joanny Teper w Galerii Sztuki BWA

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij