Menu

Opłatomaty w Urzędzie Miasta

Frontem do klienta - w głuszyckim Urzędzie Miasta zainstalowano opłatomaty, w których mieszkańcy mogą zapłacić podatek, za dzierżawę, śmieci czy złożyć wniosek o wydanie właściwego dokumentu. 

 
 
 
Opłatomaty w Urzędzie Miasta
Dwa nowe urządzenia zamontowane w urzędzie to opłatomat i ABOK (automatyczne biuro obsługi klienta). Mają one podnieś komfort mieszkańców chcących np. zapłacić  podatek, zapłacić za wywóz śmieci czy złożyć wniosek o wydanie dokumentu. Opłatomat umożliwia płatności za pomocą kart płatniczych, jak i gotówką.
 
 

Urządzenia te zostały kupione w ramach projektu „ Cyfrowa Gmina” współfinansowanego przez Unię Europejską. Koszt zakupu obu urządzeń to nieco ponad 112 tys. zł.

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

TYLKO PYTAM (19 października 2022 14:58)
ILE FIRM W WALBRZYCHU UPADLO Z POWODU ZMIAN PODATKOWYCH POLSKIEGO LADU? HMMMM? TAKI STRASZNY BYL, ILE FIRM PADLO? A ILE FIURM ZYSKALO. MOZNA PROSIC O DANE Z MIASTA WALBRZYCHA? BUEHEHEHEHEHE. BANDA Ch*jA, CHODZILI I STRASZYLI, BYLE TYLKO POLAKOM LEPIEJ NIE BYLO. ZA NIEMIECKIE I RUSKIE DZIWKI.
analityk medyczny (19 października 2022 13:38)
To urzędasy do zwolnienia.
Do lemingokoków (19 października 2022 12:21)
Pytanie kiedy wstydliwie schowają je do piwnic jak się zepsują.Analogicznie jak automaty w zusie za całkiem spore pieniądze.W mediach świętowali cud techniki, a po 3 latach awarii złom leży w piwnicach, bo się i tak nie sprawdził.

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   opłatomat  |   po sąsiedzku  |  

Kradli rury gazowe

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij