Menu

Kradli alkohol i jedzenie. O ich losie zadecyduje sąd

Z półek sklepowych dwóch sklepów znikały artykuły monopolowe oraz spożywcze. Dwoje złodziei celowo kradło niewielką ilość produktów, aby w przypadku zatrzymania nie odpowiadać za przestępstwa, a za wykroczenia. 

Kradli alkohol i jedzenie. O ich losie zadecyduje sąd
Policjanci patrolowali dzielnicę Biały Kamień. To właśnie przy ul. Andersa zauważyli poszukiwanego przez funkcjonariuszy 25-letniego wałbrzyszanina  Mundurowi udowodnili mężczyźnie, że w ostatnim czasie wielokrotnie wychodził z jednego ze sklepów przy ul. 11 Listopada z produktami alkoholowymi oraz spożywczymi nie płacąc za zakupy, gdzie łączna wartość strat oszacowana została na kwotę 692 złotych.
 
W ręce innych funkcjonariuszy  w sklepiem przy ul. Długiej w Wałbrzychu wpadła natomiast 24-latka. Kobieta została chwilę wcześniej ujęta przez pracowników sklepu, kiedy to, po zabraniu z półek sklepowych artykułów spożywczych, próbowała uciec. Policjanci z „jedynki” ustalili, że młoda wałbrzyszanka jeszcze ośmiokrotnie w krótkich odstępach czasu kradła w tym samym markecie, a straty oszacowane zostały na kwotę łączną 593 złotych.
 
 
Oboje podejrzani przyznali się dowiny i złożyli wyjaśnienia. Za kradzieże grozi im do 5 lat więzienia.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pawel (22 października 2022 11:21)
ZGONY ZASZCZEPIONYCH NA COVID OD WRZEŚNIA DO STYCZNIA 2022 ROKU –––––––––––––> wrzesień: 49,7 % ·························· sierpień: 53,1 % ·························· lipiec: 55,4 % ·························· czerwiec: 49,5 % ·························· maj: 45,3 % ·························· kwiecień: 43,5 % ·························· marzec: 42,6 % ·························· luty: 37,4 % ·························· styczeń: 25,7 % ≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠≠ ZGONY ZASZCZEPIONYCH NA COVID OD GRUDNIA DO LUTEGO 2021 ROKU –––––––––––––> grudzień: 26,3 % ·························· listopad: 27,40 % ·························· pażdziernik: 27,46 % ·························· wrzesień: 20,3 % ·························· sierpień: 14,4 % ·························· lipiec: 9,7 % ·························· czerwiec: 6,8 % ·························· maj: 3,3 % ·························· kwiecień: 2,10 % ·························· marzec: 0,99 % ·························· luty: 0,015 %

Dodaj komentarz

policja  |   sklep  |   walbrzych  |   112  |   kradziez  |   997  |   interwencja  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Wałbrzych: Pełna sala na premierze ''Znachora'' (FOTO)

Oddaj krew w mobilnym punkcie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij