Menu

Katarzyna Figura na Festiwalu Filmowym w Świdnicy

Trwa 8. Festiwal Filmowy Spektrum w Świdnicy. Miłośnicy kina mieli szansę spotkać w rynku... Katarzynę Figurę. Tegoroczna edycja festiwalu to ponad 80 filmów.


 

Katarzyna Figura na Festiwalu Filmowym w Świdnicy

To już 8 lat festiwalu filmowego Spektrum (festiwal potrwa do 29 października).  Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem Stop Watching. Start Seeing / Przestań oglądać. Zobacz.

Dla widzów przygotowano  do obejrzenia ponad 80 tytułów, w tym krótkie metraże z całego świata, filmy pełnometrażowe z największych tegorocznych festiwali filmowych (część przedpremierowo), a nawet teledyski na dużym ekranie, które swoją warstwą wizualną ogląda się jak najlepsze kino.

Spektrum to więcej niż tylko święto filmów, to także szereg wydarzeń towarzyszących – koncert muzyki filmowej, potańcówka międzypokoleniowa, bingo, czy spacer śladami świdnickich murali.

W programie festiwalu nie zabrakło znanego już dobrze widzom Konkursu Spektrum, Konkursu Closer, selekcji konkursowej krótkich metraży Okiem Młodych, czy sekcji Oko na dokument.

Ci, ktory wybrali się do świdnickiego rynku mieli szansę spotkać... Katarzynę Figurę.

Program Festiwalu znajdziesz - TUTAJ
Bilety Kupisz - TUTAJopr. pos
foto:  Daniel Gębala
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jebac rynek (24 października 2022 14:53)
Dobrze że nie w Wałbrzychu na rynku,zwłaszcza wieczorem w piątek, bo mogłaby żywa nie wyjść. A przynajmniej pobita i okradziona,prawda patologio z rynku?! Nikt tam nawet sklepu już nie chce otwierać,ludzie się boją tam chodzić, chyba że mieszkają tam. Miasto lokale za darmo rozdawało,i tak brak chętnych.

Dodaj komentarz

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Świdnica przeciw przemocy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij