Menu

Dęby Wałbrzych 'rozbiły bank' w Szczecinie

W Szczecinie Dęby Wałbrzych 'rozbiły bank'. W sobotę Beata i Kazimierz Urbaniak - zwyciężyli w dubletach - pokonując m.in. zwycięzcę Dębowego Turnieju w Wałbrzychu (sprzed tygodnia) - Dawida Matuszewskiego (Sudety Petanque). W turnieju 'Szczecin leży nad morzem' nie mieli sobie równych. 6 zwycięstw zagwarantowało im pierwsze miejsce. 

Dęby Wałbrzych 'rozbiły bank' w Szczecinie
Natomiast w niedzielę, w 'Turnieju o Skrzydła Gryfa', w singlach, Kazimierz Urbaniak powtórzył sukces i ponownie stanął na najwyższym podium, a Beata zajęła najwyższą lokatę wśród kobiet - miejsce 11-te.
 
 
 
Nasze Dęby zgarnęły wszystkie nagrody finansowe, oraz przepiękne, bardzo oryginale statuetki. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy Klubowi Petanque Szczecin za organizację przesympatycznego i pomysłowego turnieju rankingowego w malowniczym Parku im. Jana Kasprowicza.

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

deby  |   walbrzych  |   bule  |   pentaque  |  

Sobięcin: Z ''Palestyny'' nie zostanie kamień na kamieniu

Wałbrzych pamięta o Żołnierzach Wyklętych

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij