Menu

Bezpłatne autobusy 1 listopada

Tradycyjnie 1 listopada jeździmy komunikacją miejską w Wałbrzychu za darmo. Obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy. Jakie jeszcze czekają nas zmiany ?


 

Bezpłatne autobusy 1 listopada

1 listopada uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 4 i 8. Nowy rozkład pojawi się już w piątek (28.10) na stronie internetowej ZDKiUM (http://rozklad.walbrzych.eu) i na przystankach.

- Podobnie jak w ubiegłych latach, 1 listopada komunikacja miejska w Wałbrzychu będzie bezpłatna - informuje kierownik Działu Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu, Andrzej Welc.

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

wałbrzyszanin (25 października 2022 14:50)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanka
A może jeszcze przydała by się dodatkowy autobus linii 10 , bo 8 ludzie dojadą do Szczawna i muszą dygać pod górę a z Konradowa to tylko kawałeczek . Tak że nie ma się czym chwalić panie Andrzeju
I co jeszcze?
Wałbrzyszanka (25 października 2022 12:37)
A może jeszcze przydała by się dodatkowy autobus linii 10 , bo 8 ludzie dojadą do Szczawna i muszą dygać pod górę a z Konradowa to tylko kawałeczek . Tak że nie ma się czym chwalić panie Andrzeju

Dodaj komentarz

Wywróciła się koparka. Teraz pracownicy muszą odpocząć

Wyburzenia na Starym Zdroju

Wyburzą dawne kino

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij