Menu

Dachowanie w Krzeszowie

Tym razem na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych - informują strażacy. W  Krzeszowie dachowało Audi. 

 

Dachowanie w Krzeszowie

Do wypadku doszło chwilę po godzinie 14-stej na ul. Księcia Bolka w Krzeszowie. 

- Obyło się bez osób poszkodowanych (kierujący opuścił pojazd przed dojazdem służb)
Ruch pojazdów na czas działań został zamknięty, droga jest już przejezdna -
informuje straż pożarna. 

 

 

adm
foto: 998 Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

P (27 października 2022 20:34)
Widzę profesjonalna pomoc drogowa pracuje na miejscu ???????? Ciekawe kto by odpowiadała jakby się coś stało podczas "pracy" sprzętu nieprzystosowanego do bezpiecznej pracy na drodze.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   Krzeszów  |   Kamienna Góra  |   straż pożarna  |   osp  |  

Groził ochroniarzowi, że go zabije

Zaginął mieszkaniec Boguszowa-Gorc

Najpierw z nią piła, później ją okradła

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij