Menu

Wyłudziła pożyczkę na dane własnej siostry

29-letnia wałbrzyszanka wpadła na nietypowy pomysł i znając dane personalne własnej siostry przez internet zawarła umowę pożyczki w jedynym z parabanków

Wyłudziła pożyczkę na dane własnej siostry
Następnie, mając dostęp do konta pokrzywdzonej, wypłaciła z niego całą sumę, czyli 800 złotych. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie, że jej celem było wzbogacenie się. 29-latka nie spłaciła żadnej raty.Może teraz trafić do więzienia na 8 lat. 
 
Podejrzana posłużyła się danymi osobowymi własnej siostry. Bez jej wiedzy oraz zgody, wypełniając formularz internetowy, zawarła umowę pożyczki, uzyskując w ten sposób 800 złotych. Pieniądze następnie wypłaciła z konta.  Wprowadziła również w błąd jednego z pracowników firmy, co do swojej tożsamości oraz zamiaru wywiązania się z umowy.
 
 
29-latka przyznała się do popełnienia przestępstwa. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PIS kradnie i kłamie (26 października 2022 12:13)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
A PiSiory cały czas wyłudzają pieniądze od Polaków i nic im nie grozi
dokladnie to samo chailem napisac!
***** *** (26 października 2022 8:31)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
A PiSiory cały czas wyłudzają pieniądze od Polaków i nic im nie grozi
Po wyborach zobaczymy. Nowy program "więzienie +" na pewno ruszy.
KrwawyLoLo (26 października 2022 7:42)
A PiSiory cały czas wyłudzają pieniądze od Polaków i nic im nie grozi

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   oszustwo  |   wyludzenie  |   112  |   997  |   bank  |   siostra  |  

Wjechali w pieszych samochodem, jednego zaatakowali maczetą

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij