Menu

''Góry lekiem'' na całe zło

To już drugie spotkanie uczestników warsztatów pod nazwą "Góry Lekiem" zorganizowanych przez Dolnośląską Fundację Onkologiczną i sfinansowanych przez Gminę Mieroszów.

''Góry lekiem'' na całe zło

Podobnie jak pierwszy dzień obfitował w radość i wzmocnienie uczestników. Uczestnicy spedzili czas w Górach Suchych w okolicach Schroniska PTTK Andrzejówka. Trasa przewędrowana, opowiedziana, malowniczo i ciekawie przedstawiona przez przewodnika sudeckiego Andrzeja Sawickiego. Wczoraj dodatkową atrakcją było podziwienie zaćmienia słońca. Organizatorzy dziekują wszystkim za udział.

GÓRY LEKIEM to innowacyjna forma warsztatów podnoszących świadomość w obszarze poprawy jakości życia ze szczególnym uwzględnieniem osób dotkniętych chorobą onkologiczną i ich bliskich.

 

 

Promocja zdrowego stylu życia, umiejętność radzenia sobie z emocjami czy wzmocnienie poprzez aktywny udział w zdobywaniu szlaków górskich - to sposób pracy sprzyjający kształtowaniu charakteru, nabywaniu umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

facebook
 

 

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij