Menu

Budowa Obwodnicy Wałbrzycha w telegraficznym skrócie (VIDEO)

W piątek otwarcie Obwodnicy Wałbrzycha.  Na fb prezydenta Wałbrzycha pojawił się film podsumowujący inwestycję. - Za nami ponad trzy lata naprawdę trudnej budowy, ale bez wapienia powstała piękna droga (w pięknym mieście). Warto zerknąć na ten okres w telegraficznym skrócie. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej

Budowa Obwodnicy Wałbrzycha w telegraficznym skrócie (VIDEO)

 

 


video: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

WEGIEL Z ASUTRALII + POLSKIE DREWNO (27 października 2022 10:29)
WSI24 CALA PRAWDA CALA DOBE, FARMA PROPAGANDY DO HODOWLI I TRESURY DEBILOW W POLSCE. WYOBRAZACIE SOBIE, ZE POLSKIE DREWNO NIE PALI SIE TEZ JAK AUSTRALIJSKI WEGIEL, O TO DOWOD I DOSWIADCZENIE JAK TO ZE TVN DLA DEBILOW. PALNIK + POLSKIE DREWNO. I k***a SIE NIE PALI!!! SZOK POZNAWCZY DLA PO-JEBOW. POLSKIE DREWNO JESZCZE GORSZE DO WEGLA Z AUSTRALII BUEEHEHEHE. https://twitter.com/i/status/1585085741079502848

Dodaj komentarz

budowa  |   obwodnicy  |   video  |   prezydent  |   walbrzycha  |   skrot  |  

Budowa Lokalnego Centrum Biznesu WSSE w Jaworzynie Śląskiej...

Miasto dołoży ok. 10 mln zł do budowy stadionu

Darmowy transport na Marsz Miliona Serca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij