Menu

Premier Morawiecki i Marszałek Witek na otwarciu obwodnicy

Otwarcie wszechczasów - trwają ostatnie przygotowania do otwarcia wyczekiwanej ponad 20 lat inwestycji - Obwodnicy Zachodniej Wałbrzycha. W piątek na otwarciu drogi ma pojawić się premier Mateusz Morawiecki i Marszałek Sejmu Elżbieta Witek.


 

Premier Morawiecki i Marszałek Witek na otwarciu obwodnicy

Budowa jednej z największych inwestycji w powojennej historii Wałbrzycha dobiegła końca. Trwają ostatnie odbiory Obwodnicy Wałbrzycha, już w piątek o 13:00 uroczyste otwarcie drogi.

Otwarcie drogi jest na tyle ważne, że w uroczystości weźmie udział Marszałek Sejmu Elżbieta Witek i Premier Mateusz Morawiecki.  Uroczyste przecięcie wstęgi zaplanowano na łączniku obwodnicy z ul. Kusocińskiego. Więcej o planowanym otwarciu napiszemy dziś (czwartek) po południu, po konferencji Urzędu Miasta na temat
planowanego na piątek otwarcia obwodnicy. 

Najważniejsze, że już w piątek po godzinie 14:00 (po wielkim otarciu), droga zostanie oddana do ruchu.

adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Papcio (28 października 2022 11:52)
Pinokio, a kiedy przyjedzie ten twój kulawy Dżepetto?
jebacpis (28 października 2022 11:05)
Cytuję użytkownika: Judyta
Premier oraz posłowie PiS powinni wykluczyć z urlczystości otwarcia Prezydenta Wałbrzycha. On niema żadnych zasług. On sobie je przypisuje.
ciebie należy wykluczyć ze społeczeństwa za pustkę w głowie i wypisywanie bzdur w internecie
NIE KARMIĆ TROLLA!!! (28 października 2022 8:35)
Cytuję użytkownika: Michael J.
Cytuję użytkownika: PIS kradnie i kłamie
Cytuję użytkownika: ***** *** i RUHANKĘ ZŁODZIEJA I KŁAMCĘ
Cytuję użytkownika: OGARY SZELEMEJA
Cytuję użytkownika: ***** *** i RUHANKĘ ZŁODZIEJA I KŁAMCĘ
Cytuję użytkownika: OGARY SZELEMEJA
Cytuję użytkownika: NIE KARMIĆ TROLLA
Cytuję użytkownika: KOP
Cytuję użytkownika: TYLKO PYTAM
Cytuję użytkownika: WEGIEL Z ASUTRALII + POLSKIE DREWNO
Cytuję użytkownika: TakaPrawda
Cytuję użytkownika: WEGIEL Z ASUTRALII + POLSKIE DREWNO
KAZDY WALI DRZWIAMI I OKNAMI DO WALBRZYCHA BO TO IDEALNE MIASTO DO ZYCIA. WSI24 CALA PRAWDA CALA DOBE, FARMA PROPAGANDY DO HODOWLI I TRESURY DEBILOW W POLSCE. WYOBRAZACIE SOBIE, ZE POLSKIE DREWNO NIE PALI SIE TEZ JAK AUSTRALIJSKI WEGIEL, O TO DOWOD I DOSWIADCZENIE JAK TO ZE TVN DLA DEBILOW. PALNIK + POLSKIE DREWNO. I k***a SIE NIE PALI!!! SZOK POZNAWCZY DLA PO-JEBOW. POLSKIE DREWNO JESZCZE GORSZE DO WEGLA Z AUSTRALII BUEEHEHEHE. https://twitter.com/i/status/1585085741079502848
jakim trzeba być żałosnym pisowskim śmieciem żeby nie zauważyć że grzejąc w koło macieju te same tematy udowadniasz że u POrządnych ludzi nie ma tak na prawdę do czego się przyczepić :) PISuar generuje taką ilość afer że można by napisać milion postów, każdy na temat innego wału, oszustwa, kłamstwa, afery, sprzeniewierzenia, defraudacji, machlojów pisu
TU WLASNIE MAMY JEDNEGO Z PO-JEBOW, KTORY SIE Wk**wIL NA TO ZE UWIERZYL ZE WEGIEL Z AUSTRALII SIE NIE PALI JAK POLSKIE DREWNO HEHEHE. I TO JEST JEGO REAKCJA. Wk**wIONY, JAK BY SIE OBUDZIL Z PREZERWATYWA W DUPIE. CO NAJGORSZE WIECZOREM WLACZY TVN Up*****lI SIE PROPAGANDA, POKOCHA ZNOW ZYDOW I TUSKA, A RANO ZNOW SIE OBUDZI Wk**wIONY, Z KOLEJNA PREZERWATYWA W DUPIE. CALY PO-JEB, TEN TYP TAK JUZ MA.
kim muszą być rodzice, którzy wychowali takie bydlę
ZOSTAW MATKE W SPOKOJU CPUNIE TVN. WAS WYTRESOWALY ZYDOWSKIE MEDIA MICHNIKA I KOMUSZE WSI24. NO CHYBA ZE TWOJA MATKA BYLA KOMUSZA SEDZINA, A TATUS BYL UBEKIEM ALBOW ZOMO RESORTOWY BYDLAKU. WRACAJAC DO TEMATU. TAK KOPERTA ODPOWIADA OFICEROWI SLUZB PRL, CZY PO WYGRANEJ ZWROCA KOMUCHOM WYSOKIE EMERYTURY, BO ZASLUGUJA NA WIECEJ NIZ ZWYKLY POLAK. JAK MYSLICIE, CO KOPERTA GRODZKI ODPOWIEDZIAL? PO WYBORACH EMEMRYTURY DLA KOMUCHOW WROCA. PO I KOMUCHY JEDNO ZLO. KTOS JESZCZE MA WATPLIWOSCI? W TVN TEGO NIE ZOBACZYCIE JAK CI NEO-OBRONCY DEMOKRACJI PODATKI POLSKICH OBYWATELI W RECE KOMUCHOM, ZDRAJCOM I SLUGUSOM MOSKWY CHCA DAWAC. SLUZYLI MOSKIWE, NICH IM MOSKWA PLACI, A NIE POLSKA MLODZIEZ. PO-JEBY CHCA BY PLACILA POLSKA MLODZIEZ EMERYTURY SLUGOM MOSKWY. KTOS JESZCZE MA WATPLIWOSCI, TO PROSZE, MARSALEK KOPERTA GRODZKI. JEDEN Z TYCH OFICEROW WSW IWULSKI SIE NAZYWA JEST SEDZIA W SADZIE NAJWYZSZYM,. SAM SIE OCZYSCIL, PODCZAS LUSTRACJI ZAPOMNIALO MU SIE ZE BYL OFICEREM WSW. https://twitter.com/i/status/1585535661821534208
NIE KARMIĆ TROLLA!!!
A NA Ch*j MI WY PO-JEBY? WYPIERDALAJ ZATEM. "Zauważyłeś k**wo w tym pustym deklu, że tu nikt nie szczeka na mieszkańców Wałbrzycha, bo z reguły to są porządni ludzie, tylko na taką szmatę i ścierwo jak ty." - OGARY, DZIWKI SZELEMEJA PRZYZNALY SIE DO SWOJEJ ROLI NA TYM FORUM. PS. OBSZCZEKUJA NIE TYLKO MNIE, TYLKO KAZDEGO KTO SKRYTYKUJE CARA ROMANA. STALIN MIAL SWOJE NKWD, HITLER GESTAPO, A ZYD SZELEMEJ MA SWOJE OGARY DO ZWALCZANIA NIEPOSLUSZNYCH GLOSOW.
A kto wyzywał Wałbrzyszan od debili, że kupują węgiel w czerwcu? Kto na uczciwych ludzi szczekał? Kto na nich pluł? Przecież to ty, naczelny, płatny propagandysto i kłamco. Jak każdy pokrętny pisior - zarzuca innym coś, co sam robi. Zarzuca, że to faszystowskie forum, ale przesiaduje tu całymi dniami i nocami, żeby szczuć i podjudzać
JA TO FASZYSTA, PISIOR JESTEM, KATOL OD HITLERA, WIEC WIADOMO JAKI JESTEM, ALE CZYM SIE ROZNIA DZIWKI SZELEMEJA OD FASZYSTOW? PODOBNO TOLERANCYJNE PEDALY SA. CO ICH WYROZNIA W CZYM SA LEPSZE DZIWKI SZELEMEJA OD TAGIEGO FASZYSTY JAK JA? "Zauważyłeś k**wo w tym pustym deklu, że tu nikt nie szczeka na mieszkańców Wałbrzycha, bo z reguły to są porządni ludzie, tylko na taką szmatę i ścierwo jak ty." - OGARY, DZIWKI SZELEMEJA PRZYZNALY SIE DO SWOJEJ ROLI NA TYM FORUM. PS. OBSZCZEKUJA NIE TYLKO MNIE, TYLKO KAZDEGO KTO SKRYTYKUJE CARA ROMANA. STALIN MIAL SWOJE NKWD, HITLER GESTAPO, A ZYD SZELEMEJ MA SWOJE OGARY DO ZWALCZANIA NIEPOSLUSZNYCH GLOSOW. BUHEHEHEHE
Ty naprawdę tutaj siedzisz bez przerwy i cały czas śledzisz co kto napisał i najwidoczniej odpisujesz na to korzystając z dwóch komputerów, prawdziwy zawodowiec, buehehehe. Takie ci twoi właściciele dali zajęcie? Upadlające. Jesteś tylko narzędziem w rękach tępej propagandy. Ulepili cię głupku jak chcieli
trzeba ignorowac trola, niech pisze sam do siebie te swoje bezsensowne bzdury
Czekajcie! Lecę po popcorn xD
NIE KARMIĆ TROLLA!!!
+++++ +++ (28 października 2022 7:06)
Cytuję użytkownika: Judyta
Premier oraz posłowie PiS powinni wykluczyć z urlczystości otwarcia Prezydenta Wałbrzycha. On niema żadnych zasług. On sobie je przypisuje.
Na jakiej podstawie mieli by wykluczyć? Pisowcom marzy się dyktatura, by mogli usuwać ludzi ze stanowisk i uroczystości, wedle uznania i wsadzać do więzień bez sądów. Albo wyroki sądowe ustalać na Nowogrodzkiej.
widok (28 października 2022 6:57)
Cytuję użytkownika: +++++ +++
Cytuję użytkownika: podatnik
WAŁBRZYCH - miasto wolne od PIS-u !!!!
Tak!
Wiecie co ? ***** PO
+++++ +++ (28 października 2022 6:40)
Cytuję użytkownika: podatnik
WAŁBRZYCH - miasto wolne od PIS-u !!!!
Tak!
podatnik (27 października 2022 23:00)
WAŁBRZYCH - miasto wolne od PIS-u !!!!
Romek (27 października 2022 22:20)
Wezme usuncie te paskudna pisowska morde
o (27 października 2022 21:26)
Mo-ra-wiecki! Ch*j zdra-dziecki!
Mosze Chujaluminiummam ... (27 października 2022 20:00)
Walbzich jusz jes nasz .....
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Trwają ostatnie odbiory obwodnicy

Obwodnica czeka na otwarcie (FOTO)

Obwodnica Europejka jest gotowa (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij