Menu

Sukces zbiórki dla Antosia - w ostatniej chwili

Udało się zebrać niezbędne środki na leczenie i rehabilitację małego Antosia ze Świebodzic. Niebagatelną kwotę ponad miliona złotych uzbierano dzień przed zakończeniem zbiórki!
Sukces zbiórki dla Antosia - w ostatniej chwili
Dzięki zaangażowaniu ogromnej rzeszy ludzi udało się zebrać ponad milion złotych, które sfinansują pierwszy etap leczeniu w specjalistycznym ośrodku w Genewie. Chłopiec od urodzenia borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a niedawno zdiagnozowano u niego zespół hipoplazji lewego serca (HLHS).
 
- My nie mamy czasu! Jeśli nie dojdzie do operacji w terminie, nie będzie już dla Antosia drugiej szansy... Jego pół serduszka jest już zbyt słabe. A to jest jednoznaczne, z tym że śmierć wygra z życiem, a my stracimy ukochanego synka... - apelowali kilka dni temu rodzice Antosia.
 
W pomoc chłopcu zaangażowało się mnóstwo ludzi. Organizowane były liczne zbiórki, licytacje i akcje pomocowe m.in. zbiórki kasztanów, czy układanie grupy ludzi w kształt wielkiego serca. To wszystko sprawiło, że na koncie zbiórki w serwisie siepomaga.pl po południu w niedzielę 30 października znalazła się kwota ponad 1,1 mln zł.
 
 
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ksiądz Proboszcz (12 listopada 2022 21:08)
Cytuję użytkownika: piotr
Aż się kur.... krew we mnie gotuje jak widzę ile potrzeba sił, czasu i pieniędzy na uratowanie jednego Maluszka, a dla szamba tvp czy gnoja z Torunia lecą setki milionów rocznie.
Oj tam oj tam. Po kolędzie przyjdę i zabiorę co moje ,żebyś Ty mógł sobie gorzkie żale wylewać na w24. Co to zmieni ? Jesteś moim niewolnikiem, poddanym,służącym .jesteś moim PARAFIANINEM (do wpisania w Google dla nierozumiejacych). PARAFIANINEM,rozumiesz kmiocie? Teraz milcz i pomaluj kościół
emer. naucz. (2 listopada 2022 0:32)
Słowa uznania dla uczniów i ich Nauczycielek że Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu za zbiórkę na Piaskowej Górze. ????????
piotr (31 października 2022 15:27)
Aż się kur.... krew we mnie gotuje jak widzę ile potrzeba sił, czasu i pieniędzy na uratowanie jednego Maluszka, a dla szamba tvp czy gnoja z Torunia lecą setki milionów rocznie.
Dorota (30 października 2022 19:33)
Trzymaj się Antoś, operacja z pewnością się uda!

Dodaj komentarz

Świebodzice  |   Antoś  |   operacja serca  |   zbiórka  |   charytatywnie  |  

VII Moto Mikołajki (VIDEO)

Świebodzice: niewybuch w sali gimnastycznej

Podopieczni schroniska na wystawie fotograficznej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij