Menu

Tak zmieniła się Palmiarnia (FOTO)

Mija 10 lat, odkąd Gmina Wałbrzych odkupiła Palmiarnię od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, biorąc na siebie ciężar utrzymania i modernizacji obiektu. Zmiany postępowały powoli, ale systematycznie i proces ten nadal trwa. Już teraz możemy zobaczyć efekty 10-letniej pracy na rzecz przywrócenia świetności tego zabytku.

Tak zmieniła się Palmiarnia (FOTO)

foto: FB Pamiarnia Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

xxxx (31 października 2022 12:21)
Palmiarnia zawsze byla jednym z moich ulubionych miejsc w Walbrzychu. Super, ze ktos w koncu o nia dba.
Kakaowy ministrant (31 października 2022 8:58)
Jedyne co tak naprawdę się zmieniło to cennik
Anna (31 października 2022 8:43)
Czy wam zawsze coś będzie przeszkadzać,? Ludzie cieszcie się z tego co macie, super miejsce do zwiedzania o lemury nas witają, może pozbądźcie się wiecznego krytykowania to odnośnie osoby która chyba nie ma lustra w domu
Joanna (31 października 2022 8:36)
Jak zawsze złośliwości sporo
Nikuś (31 października 2022 8:13)
Dobry fotograf, prawie nie widać jak odłazi farba w pawilonie z mandarynkami…

Dodaj komentarz

pamiarnia  |   zamek książ  |   gmina wałbrzych  |   zabytek  |   renowacja  |   rewitalizacja  |  

Rekordowa aukcja na Gali Ambasadorów

Rok Daisy w Wałbrzychu: Księżna od koronek

Zamek Książ w teledysku zespołu Spleenn (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij