Menu

Jutro komunikacja miejska będzie bezpłatna

Władze miasta zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej we Wszystkich Świętych. We wtorek 1 listopada jeździmy komunikacją miejską w Wałbrzychu za darmo. Obowiązuje sobotni rozkład jazdy. 

Jutro komunikacja miejska będzie bezpłatna
1 listopada uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 4 i 8. Nowy rozkład pojawi się już w piątek (28.10) na stronie internetowej ZDKiUM (http://rozklad.walbrzych.eu) i na przystankach.
 
- Podobnie jak w ubiegłych latach, 1 listopada komunikacja miejska w Wałbrzychu będzie bezpłatna - informuje kierownik Działu Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu, Andrzej Welc.
 
 
adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Kierowca ŚKA (31 października 2022 10:02)
Cytuję użytkownika: Kukuryzniak
Nie będę jeździł autobusem z smierdzacym motlochem,ani za kasę ani za free.
Ja też
Kukuryzniak (31 października 2022 8:56)
Nie będę jeździł autobusem z smierdzacym motlochem,ani za kasę ani za free.

Dodaj komentarz

Znika ''jedynka'' Spore zmiany w komunikacji od nowego roku

Cmentarze nocą: Cmentarz parafii Świętej Barbary

GOPR-owcy zapalili znicze w Kotle Łomniczki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij