Menu

Przyjechali do domowej awantury, a znaleźli narkotyki

Policjanci udali się do centrum Wałbrzycha na interwencję związaną z awanturą domową. Szybko ustalili, że będący w mieszkaniu wałbrzyszanin posiada marihuanę oraz choduje sporej wysokości krzew konopi indyjskich. 49-latek trafił więc do policyjnej izby zatrzymań i usłyszał zarzuty. 

Przyjechali do domowej awantury, a znaleźli narkotyki
Do interwencji doszło w jednym z mieszkań przy ul. Palisadowej. Kiedy policjanci weszli do mieszkania od razu rzuciły im się oczy słoiki oraz plastikowy pojemnik z zielonym suszem roślinnym. Okazało się, że jest to marihuana. W jednym z pomieszczeń znajdował się specjalny parawan, a za nim 90-centymetrowy krzew konopi indyjskich. Do sprawy zatrzymany został 49-latek.
 
 
 
Wałbrzyszanin przyznał się do posiadania narkotyków i uprawniania krzewu konopi indyjskich. Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Został objęty dozorem policyjnym.  Grozi mu 10 lat więzienia.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

LoLoBoLo (2 listopada 2022 9:39)
To już oficjalnie centrum Wałbrzycha przeniosło się z CENTRUM na podzamcze. Czekam kiedy wszystkie urzędasy się tam przeniosą
Ig (1 listopada 2022 10:15)
bo teraz obwodnicą tak szybko że trudno rozpoznać :)
Klops (31 października 2022 19:08)
Centrum?ulica palisadowa?

Dodaj komentarz

policja  |   narkotyki  |   walbrzych  |   interwencja  |   krzew  |   podzamcze  |   palisadowa  |   112  |   997  |  

Wałbrzych: Zalegają za czynsz 6 mln zł i mieszkają ''na dziko''

Urbex w opuszczonych budynkach przy ul. Beethovena

Jest już pierwszy, profesjonalny teledysk zespołu Paranoja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij