Menu

Boguszów rozbudowuje monitoring miejski

Nowe kamery miejskiego monitoringu pojawią się w Boguszowie. Miasto rozbudowuje system monitoringu w mieście by zwiększyć bezpieczeństwo i zapobiegać aktom wandalizmu.

Boguszów rozbudowuje monitoring miejski

Nowe kamery zostały zainstalowane przy wiatach przystankowych na ul. Krakowskiej. Kolejne już niebawem zostaną zamontowane na placach zabaw przy ul. Kosynierów i ul. Bema. Ich koszt to ponad 26 tys. złotych (zakup, montaż i uruchomienie systemu, ubezpieczenie oraz przeprowadzenie szkolenia z jego obsługi).

Przyszłe plany obejmują montaż kamer przy ul. Traugutta, gdzie staną nowe wiaty przystankowe.adm
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Alsn (11 listopada 2022 19:57)
Cytuję użytkownika: Anka
I tak niestety wypad burmistrzowe i ich ekipa w przyszlym roku.Nie pomoga jakies akcje smieszne skoro wszystko co najwazniensze sie sypie.... Ciekawe gdzie iglica z ratusza tyle czasu;(
Iglica? A gdzie kopuła czasu? Radny od „ dachów” ma w domu? Co na to syn pała?
Lemingi (3 listopada 2022 1:09)
Prowizorka tak samo jak lataja teraz,pasy wszedzie maluja i mysla ze ludzie to lykna.Kuznice nie pomoga w wygranej.
Anka (3 listopada 2022 0:59)
I tak niestety wypad burmistrzowe i ich ekipa w przyszlym roku.Nie pomoga jakies akcje smieszne skoro wszystko co najwazniensze sie sypie.... Ciekawe gdzie iglica z ratusza tyle czasu;(
Mieszkaniec (2 listopada 2022 16:11)
Dzięki pani Burmistrz Sylwi Dąbrowskiej .
moga (2 listopada 2022 11:57)
W końcu!!! Popieram i bardzo się cieszę!

Dodaj komentarz

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Boguszów rozbudowuje monitoring miejski

Poświąteczna zbiórka choinek w Boguszowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij