Menu

Groził, że zabije prezydenta Wałbrzycha - trafi pod obserwację psychiatryczną

Mężczyzna, który groził, że zabije prezydenta Wałbrzycha trafi na obserwację psychiatryczną. Wniosek o obserwacje złożyła prokuratura, sąd zdecydował o czterotygodniowej obserwacji. 
 

 
Groził, że zabije prezydenta Wałbrzycha - trafi pod obserwację psychiatryczną

26-letni Rafał T. przez kilka tygodni zamieszczał w internecie (w mediach społecznościowych) filmiki z pogróżkami. Wyzywał prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, groził mu śmiercią. Mężczyzna w filmach zwracał się bezpośrednio do prezydenta, był wulgarny i agresywny.

W lipcu policja zatrzymała 26-latka w jego mieszkaniu. Rafał T. usłyszał wtedy zarzuty znieważania prezydenta i kierowania gróźb karalnych. Trafił do aresztu w Dzierżoniowie.

 

 

Jak poinformowała Gazeta Wyborcza, Rafał T. trafi jednak na obserwacje psychiatryczną. Wnioskowała o nią prokuratura (na wniosek biegłych, którzy badali mężczyznę).  Sąd przychylił się do wniosku. 26-latek ma trafić na czterotygodniową obserwację w styczniu przyszłego roku, a do tego czasu będzie przebywał w areszcie  - informuje GW.

Po zakończeniu obserwacji prokurator ma zdecydować o dalszych losach mężczyzny - czy trafi on do zakładu psychiatrycznego czy postawione zostaną mu zarzuty i będzie odpowiadał przed sądem.

Czytaj też:
Groził, że zabije prezydenta Wałbrzycha - grożą mu 3 lata więzienie
Groził, że zabije prezydenta - jest już w areszcie

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

kolo (6 listopada 2022 23:16)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: definicja polactwa
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Definicja rasizmu dla debila Pilchowskiego
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
I słusznie. Nikt nikomu nie powinien grozić. - Pana prezydenta Szelemeja należy tylko uprzejmie informować, że prędzej lub później wykonany zostanie dokładny audyt budżetu miasta i wtedy może być "wesoło".
Wedlug Jerzy Jacek Pilchowski: "przeciwnikami katoli są żydki", nawet gdy sa chrzescijanami lub Jezusem samym w sobie.
No i widzicie państwo jak bardzo się żydki denerwują gdy tylko ktoś napisze, że trzeba sprawdzać sposób w jaki dysponują budżetem miasta.
przeciez tak napisales: "przeciwnikami katoli są żydki" , jak na razie to ty sie denerwujesz
Jest oczywiste, że się denerwuję. Trudno się nie denerwować patrząc na to jak żydki szabrują w budżecie miasta.
Nie mówię, że jesteś celebrytą, ale jesteś postacią generalnie znaną w Wałbrzychu i swoje posty podpisujesz, będziesz więc miał śmiałość spojrzeć Szełemejowi w oczy, jeśli go spotkasz załóżmy w czasie obrad Rady Miasta, czy jako pacjent w szpitalu? Nie mówię o krytyce jako takiej, ale ty wszystkie żałosne teksty antysemickie świadczą mocno o twoim "katolickim" podejściu. Dla mnie byłby to powód do wstydu.
Los chciał, że kilka razy spotkałem pana Szelemeja i raz była to nawet "ciekawa" dyskusja w sprawie związanej z salą historii wałbrzyskiej Solidarności na terenie Starej Kopalni. Ale nie będę tego opisywał gdyż nie mam stenogramu tej rozmowy więc mógł bym usłyszeć, że coś przekręciłem lub źle zrozumiałem. Wracając do sedna sprawy, dość systematycznie czytam BIP i wiem, że jest tam bardzo dużo "kreatywnej księgowości" i talmudycznej hucpy. Tak więc niech może pan prezydent Szelemej postara się o to aby sprawy związane z budżetem miasta były dokumentowane w sposób prosty i jasny. W przeciwnym razie, trudno jednak mieć do mnie "pretensje" o to, że domagam się zrobienia dokładnego audytu.
Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie mówię o krytyce jako takiej, lecz o przytykach antysemickich. To takie niskie i upokarzające i świadczące o ciasnocie poglądów. Człowiek, który tyle lat spędził w USA, gdzie wiadomo ile jest narodowości i kolorów skóry siedział cicho w tych kwestiach, bo dostałby kolokwialnie mówiąc w ryj. Ale w Polsce sobie pozwala na antysemityzm, bo jest na to przyzwolenie
Nie jestem hipokrytą więc zawsze piszę i mówię to co myślę. - Uważam, że Niemcy, Rosjanie i Żydzi są naszymi wrogami. Rozumiem, że Żydzi starają się to ukryć gdyż nie chcą aby wszyscy wiedzieli, że ich talmudyczne (religijne) przykazania mówią o tym, że goje to pół-zwierzęta których zadaniem jest służyć Żydom. W tej sytuacji, oszukiwanie i "konfiskowanie pieniędzy" należących do gojów nie jest dla nich grzechem tylko realizowaniem "woli Boga". A pan pewnie uważa, że nie wolno być "antysemitą" gdyż tak napisano w Gazecie Wyborczej która jak wiadomo informuje na o tym co nam wolno, a czego nie wolno.
Trąci to paranoją. Bardzo dużo ma pan wrogów....Miliony....Nie czytam Wyborczej, ale Gazety Polskiej też nie. Kieruje się pobudkami etycznymi i moralnymi. Nie uznaję stereotypów, że każdy Żyd jest geszefciarzem, bo idąc takim tokiem rozumowania to każdy Polak jest złodziejem. Jeżeli uważa pan, że antysemityzm, a szerzej rasizm jest w porządku to jak ma się do tego Przykazanie miłości? Dopuszczalne jest raz w tygodniu, w niedzielę przez niecałą godzinę, potem już można być sobą?
Nie każdy Żyd jest oszustem i złodziejem. Ale ogromna większość z nich jest właśnie taka. Dodatkowo, zwracam panu uwagę, że moja niechęć do Żydów nie ma nic wspólnego z rasizmem. Opierają się ona na religijno-kulturowej ocenie tego narodu. Podobnie jest z Niemcami i Rosjanami. - Są to ludzie wychowani (oczywiście nie wszyscy) wychowani w podobnej do Żydów "kulturze" - takiej która akceptuje okradanie i zabijanie tych którzy się im nie chcą podporządkować.
“rasizm” oznacza przekonanie, że podstawy takie, jak rasa, kolor skóry, język, religia, obywatelstwo albo pochodzenie narodowe lub etniczne usprawiedliwiają pogardę dla osoby albo grupy osób, bądź poczucie wyższości osoby albo grupy osób.
Nie. Proszę pana. Taka definicja jest przez pana z sufitu wzięta gdyż "pasuje" panu do narracji którą chce pan snuć. Słowo rasizm pochodzi od słowa rasa czyli określona grupa etniczna. Zwracam też panu uwagę, że słowo semita (występujące w słowie antysemita) obejmuje również dużą część Muzułmanów - np., Palestyńczyków. Co ciekawe, badania genetyczne wskazują na to, że to właśnie Palestyńczycy są genetycznie najbliżsi Izraelitom z czasów Mojżesza. Tak więc prawidłowe znaczenie słowa Żyd oznacza człowieka należącego do różnych ras (w tym np., są Murzyni z Etiopii) który utożsamia się z określoną religią, kulturą oraz systemem politycznym i ekonomicznym.
No i co w związku z tym? A tak w ogóle, to pańskie stygmatyzowanie ludzi terminami typu: Murzyn, Żyd.... a przepraszam, jeszcze żyd.... Jak to pana określa....Koprowski, Hirszfeld, Węgierko itd, itp. Mówią panu coś te i inne wielkie nazwiska? Co według pana teorii ukradli, kogo oszukali? Eugenika się panu i Hitlerowi kłania. Czasami się wstydzę (przez takich jak pan) "polactwa"
Czyli uważa pan, że definicją stygmatyzującego słowa "polactwo" jest pisanie (z "otwartą przyłbicą") o tym, ze Żydów, Niemców i Rosjan ocenia się negatywnie. Wniosek z tego taki, że pańskim zdaniem, nikt nie ma prawa negatywnie oceniać przedstawicieli innych narodów ale wszyscy inni mają prawo negatywnie oceniać Polaków. Oczywiście można i tak. Szczególnie jeżeli ma się kompleks niższości. No cóż. Ja takiego kompleksu nie mam i jest to dla niektórych bardzo denerwujące.
To co pan uprawia nie jest "negatywnym ocenianiem", lecz zwykłym krytykanctwem i mędrkowaniem. Liczy pan zapewne, że zbije pan na tym kapitalik polityczny, roztrwoniony w wiadomych czasach. A cóż - tę "otwartą przyłbicę" nazwałbym trochę bardziej dosadnie, ale poprzestanę na tym ,że na ciasnotę pańskich poglądów nie mam wpływu.
Człowiek. Największą obsesją ludzi takich jak pan jest wiara (może nawet szczera), że wszyscy zawsze mają w tym co piszą i mówią jakiś interes i starają się "zbić kapitał". Przypominam. Mam 72 lata i amerykańską emeryturę. Żaden dodatkowy "kapitał" nie jest mi do niczego potrzebny. Ja się po prostu interesują (robiłem to przez całe moje życie) polityką i problemami społecznymi. Pisze to co myślę i przy tej okazji ujawniają się charaktery (i obsesje) różnych ludzi. I tp wszystko ale pan pewnie nie jest w stanie w to uwierzyć. Współczuję gdyż jest pan typowym przykładem tego co zostało opisane w książce "Zniewolony umysł".
"Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci" - podejrzewam, ze idealnie do pana pasuje to przyslowie. Skad panu przyszlo do glowy, ze ma pan prawo dzielic ludzi na lepszych i gorszych tylko na podstawie pochodzenia? Prawdopodobnie, mamusia z tatusiem nauczyli pana antysemityzmu i rasizmu w domu podczas domowych posilkow i teraz sie to z pana po prostu wylewa. Uciekli po wojnie z suwalszczyzny? Szczuczyn, Jedwabne, Wąsosz a moze Radziłów?
Jerzy Jacek Pilchowski (5 listopada 2022 18:32)
Cytuję użytkownika: Demokracja
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Szapiro
Ciekawe,że kiedy Palikot namawiał do zastrzelenia Kaczyńskiego,obdarcia ze skóry,wypchania jej i wystawienia na sprzedaż to żadnej afery nie było i włos z głowy mu nie spadł,bo platformerskie sądy i tak sprawę by umorzyły jako "niską szkodliwość społeczną".Ale jak o żydka chodzi i w dodatku platfusa to od razu wielkie aj waj się robi,bo antysemityzm itp.i żydek poczuł się biedaczek zagrożony.To się nazywa praworządność w wydaniu platfusów.A,że chłopak się wku*wił i trochę naciupał boskiemu cezarowi to od razu sprawę mu zakładają,zdradzieckie mordy.Nie tylko jego nerwy ponoszą,kiedy się widzi jak ten nadęty dupek doprowadza miasto do destrukcji,służąc swym brukselskim panom.Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń i nie będzie już grubej kreski,a zdrajcy dostaną to na co zasłużyli.
Wałbrzyscy totalni z Carem na czele coraz bardziej obawiają się przegrania następnych wyborów. Dla nich oznaczać to może nadejście czasu w którym nie będzie można w dalszym ciągu zapełniać dziur w budżecie miasta talmudycznego lichwiarstwa. No i gdy zabraknie pieniędzy na bieżące wydatki to rząd przyśle komisarza który zacznie oszczędzać czyli np., zwolni 50% pracowników ratusza - zaczynając od góry. Kwik będzie wtedy jeszcze większy!
Oby tak było.
Coraz więcej ludzi widzi w jakie maliny jesteśmy przez Cara prowadzeni. Następuje więc wyraźne przyspieszenie "akcji" zaciągania nowych pożyczek. Trwa sprzedawanie obligacji (50 milionów) oraz przygotowania do następnej emisji takich obligacji. - Zobaczymy jak szybko uda się im te pierwsze obligacje sprzedać?
Demokracja (5 listopada 2022 14:46)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Szapiro
Ciekawe,że kiedy Palikot namawiał do zastrzelenia Kaczyńskiego,obdarcia ze skóry,wypchania jej i wystawienia na sprzedaż to żadnej afery nie było i włos z głowy mu nie spadł,bo platformerskie sądy i tak sprawę by umorzyły jako "niską szkodliwość społeczną".Ale jak o żydka chodzi i w dodatku platfusa to od razu wielkie aj waj się robi,bo antysemityzm itp.i żydek poczuł się biedaczek zagrożony.To się nazywa praworządność w wydaniu platfusów.A,że chłopak się wku*wił i trochę naciupał boskiemu cezarowi to od razu sprawę mu zakładają,zdradzieckie mordy.Nie tylko jego nerwy ponoszą,kiedy się widzi jak ten nadęty dupek doprowadza miasto do destrukcji,służąc swym brukselskim panom.Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń i nie będzie już grubej kreski,a zdrajcy dostaną to na co zasłużyli.
Wałbrzyscy totalni z Carem na czele coraz bardziej obawiają się przegrania następnych wyborów. Dla nich oznaczać to może nadejście czasu w którym nie będzie można w dalszym ciągu zapełniać dziur w budżecie miasta talmudycznego lichwiarstwa. No i gdy zabraknie pieniędzy na bieżące wydatki to rząd przyśle komisarza który zacznie oszczędzać czyli np., zwolni 50% pracowników ratusza - zaczynając od góry. Kwik będzie wtedy jeszcze większy!
Oby tak było.
Psychiatryk to Metoda Breżniewa. (4 listopada 2022 22:18)
Cytuję użytkownika: Szapiro
Ciekawe,że kiedy Palikot namawiał do zastrzelenia Kaczyńskiego,obdarcia ze skóry,wypchania jej i wystawienia na sprzedaż to żadnej afery nie było i włos z głowy mu nie spadł,bo platformerskie sądy i tak sprawę by umorzyły jako "niską szkodliwość społeczną".Ale jak o żydka chodzi i w dodatku platfusa to od razu wielkie aj waj się robi,bo antysemityzm itp.i żydek poczuł się biedaczek zagrożony.To się nazywa praworządność w wydaniu platfusów.A,że chłopak się wku*wił i trochę naciupał boskiemu cezarowi to od razu sprawę mu zakładają,zdradzieckie mordy.Nie tylko jego nerwy ponoszą,kiedy się widzi jak ten nadęty dupek doprowadza miasto do destrukcji,służąc swym brukselskim panom.Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń i nie będzie już grubej kreski,a zdrajcy dostaną to na co zasłużyli.
Zamykanie oskarżonych w psychiatryku to sowieckie sprawdzone metody walki z ludźmi mających inne poglądy.Zamykać w psychiatrykach zaczęli sowieci w czasach gdy Breżniew był pierwszym sekretarzem KC KPZR.
Jerzy Jacek Pilchowski (4 listopada 2022 20:14)
Cytuję użytkownika: Szapiro
Ciekawe,że kiedy Palikot namawiał do zastrzelenia Kaczyńskiego,obdarcia ze skóry,wypchania jej i wystawienia na sprzedaż to żadnej afery nie było i włos z głowy mu nie spadł,bo platformerskie sądy i tak sprawę by umorzyły jako "niską szkodliwość społeczną".Ale jak o żydka chodzi i w dodatku platfusa to od razu wielkie aj waj się robi,bo antysemityzm itp.i żydek poczuł się biedaczek zagrożony.To się nazywa praworządność w wydaniu platfusów.A,że chłopak się wku*wił i trochę naciupał boskiemu cezarowi to od razu sprawę mu zakładają,zdradzieckie mordy.Nie tylko jego nerwy ponoszą,kiedy się widzi jak ten nadęty dupek doprowadza miasto do destrukcji,służąc swym brukselskim panom.Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń i nie będzie już grubej kreski,a zdrajcy dostaną to na co zasłużyli.
Wałbrzyscy totalni z Carem na czele coraz bardziej obawiają się przegrania następnych wyborów. Dla nich oznaczać to może nadejście czasu w którym nie będzie można w dalszym ciągu zapełniać dziur w budżecie miasta talmudycznego lichwiarstwa. No i gdy zabraknie pieniędzy na bieżące wydatki to rząd przyśle komisarza który zacznie oszczędzać czyli np., zwolni 50% pracowników ratusza - zaczynając od góry. Kwik będzie wtedy jeszcze większy!
Szapiro (4 listopada 2022 19:20)
Ciekawe,że kiedy Palikot namawiał do zastrzelenia Kaczyńskiego,obdarcia ze skóry,wypchania jej i wystawienia na sprzedaż to żadnej afery nie było i włos z głowy mu nie spadł,bo platformerskie sądy i tak sprawę by umorzyły jako "niską szkodliwość społeczną".Ale jak o żydka chodzi i w dodatku platfusa to od razu wielkie aj waj się robi,bo antysemityzm itp.i żydek poczuł się biedaczek zagrożony.To się nazywa praworządność w wydaniu platfusów.A,że chłopak się wku*wił i trochę naciupał boskiemu cezarowi to od razu sprawę mu zakładają,zdradzieckie mordy.Nie tylko jego nerwy ponoszą,kiedy się widzi jak ten nadęty dupek doprowadza miasto do destrukcji,służąc swym brukselskim panom.Przyjdzie jeszcze czas rozliczeń i nie będzie już grubej kreski,a zdrajcy dostaną to na co zasłużyli.
Jerzy Jacek Pilchowski (4 listopada 2022 16:51)
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: definicja polactwa
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Definicja rasizmu dla debila Pilchowskiego
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
I słusznie. Nikt nikomu nie powinien grozić. - Pana prezydenta Szelemeja należy tylko uprzejmie informować, że prędzej lub później wykonany zostanie dokładny audyt budżetu miasta i wtedy może być "wesoło".
Wedlug Jerzy Jacek Pilchowski: "przeciwnikami katoli są żydki", nawet gdy sa chrzescijanami lub Jezusem samym w sobie.
No i widzicie państwo jak bardzo się żydki denerwują gdy tylko ktoś napisze, że trzeba sprawdzać sposób w jaki dysponują budżetem miasta.
przeciez tak napisales: "przeciwnikami katoli są żydki" , jak na razie to ty sie denerwujesz
Jest oczywiste, że się denerwuję. Trudno się nie denerwować patrząc na to jak żydki szabrują w budżecie miasta.
Nie mówię, że jesteś celebrytą, ale jesteś postacią generalnie znaną w Wałbrzychu i swoje posty podpisujesz, będziesz więc miał śmiałość spojrzeć Szełemejowi w oczy, jeśli go spotkasz załóżmy w czasie obrad Rady Miasta, czy jako pacjent w szpitalu? Nie mówię o krytyce jako takiej, ale ty wszystkie żałosne teksty antysemickie świadczą mocno o twoim "katolickim" podejściu. Dla mnie byłby to powód do wstydu.
Los chciał, że kilka razy spotkałem pana Szelemeja i raz była to nawet "ciekawa" dyskusja w sprawie związanej z salą historii wałbrzyskiej Solidarności na terenie Starej Kopalni. Ale nie będę tego opisywał gdyż nie mam stenogramu tej rozmowy więc mógł bym usłyszeć, że coś przekręciłem lub źle zrozumiałem. Wracając do sedna sprawy, dość systematycznie czytam BIP i wiem, że jest tam bardzo dużo "kreatywnej księgowości" i talmudycznej hucpy. Tak więc niech może pan prezydent Szelemej postara się o to aby sprawy związane z budżetem miasta były dokumentowane w sposób prosty i jasny. W przeciwnym razie, trudno jednak mieć do mnie "pretensje" o to, że domagam się zrobienia dokładnego audytu.
Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie mówię o krytyce jako takiej, lecz o przytykach antysemickich. To takie niskie i upokarzające i świadczące o ciasnocie poglądów. Człowiek, który tyle lat spędził w USA, gdzie wiadomo ile jest narodowości i kolorów skóry siedział cicho w tych kwestiach, bo dostałby kolokwialnie mówiąc w ryj. Ale w Polsce sobie pozwala na antysemityzm, bo jest na to przyzwolenie
Nie jestem hipokrytą więc zawsze piszę i mówię to co myślę. - Uważam, że Niemcy, Rosjanie i Żydzi są naszymi wrogami. Rozumiem, że Żydzi starają się to ukryć gdyż nie chcą aby wszyscy wiedzieli, że ich talmudyczne (religijne) przykazania mówią o tym, że goje to pół-zwierzęta których zadaniem jest służyć Żydom. W tej sytuacji, oszukiwanie i "konfiskowanie pieniędzy" należących do gojów nie jest dla nich grzechem tylko realizowaniem "woli Boga". A pan pewnie uważa, że nie wolno być "antysemitą" gdyż tak napisano w Gazecie Wyborczej która jak wiadomo informuje na o tym co nam wolno, a czego nie wolno.
Trąci to paranoją. Bardzo dużo ma pan wrogów....Miliony....Nie czytam Wyborczej, ale Gazety Polskiej też nie. Kieruje się pobudkami etycznymi i moralnymi. Nie uznaję stereotypów, że każdy Żyd jest geszefciarzem, bo idąc takim tokiem rozumowania to każdy Polak jest złodziejem. Jeżeli uważa pan, że antysemityzm, a szerzej rasizm jest w porządku to jak ma się do tego Przykazanie miłości? Dopuszczalne jest raz w tygodniu, w niedzielę przez niecałą godzinę, potem już można być sobą?
Nie każdy Żyd jest oszustem i złodziejem. Ale ogromna większość z nich jest właśnie taka. Dodatkowo, zwracam panu uwagę, że moja niechęć do Żydów nie ma nic wspólnego z rasizmem. Opierają się ona na religijno-kulturowej ocenie tego narodu. Podobnie jest z Niemcami i Rosjanami. - Są to ludzie wychowani (oczywiście nie wszyscy) wychowani w podobnej do Żydów "kulturze" - takiej która akceptuje okradanie i zabijanie tych którzy się im nie chcą podporządkować.
“rasizm” oznacza przekonanie, że podstawy takie, jak rasa, kolor skóry, język, religia, obywatelstwo albo pochodzenie narodowe lub etniczne usprawiedliwiają pogardę dla osoby albo grupy osób, bądź poczucie wyższości osoby albo grupy osób.
Nie. Proszę pana. Taka definicja jest przez pana z sufitu wzięta gdyż "pasuje" panu do narracji którą chce pan snuć. Słowo rasizm pochodzi od słowa rasa czyli określona grupa etniczna. Zwracam też panu uwagę, że słowo semita (występujące w słowie antysemita) obejmuje również dużą część Muzułmanów - np., Palestyńczyków. Co ciekawe, badania genetyczne wskazują na to, że to właśnie Palestyńczycy są genetycznie najbliżsi Izraelitom z czasów Mojżesza. Tak więc prawidłowe znaczenie słowa Żyd oznacza człowieka należącego do różnych ras (w tym np., są Murzyni z Etiopii) który utożsamia się z określoną religią, kulturą oraz systemem politycznym i ekonomicznym.
No i co w związku z tym? A tak w ogóle, to pańskie stygmatyzowanie ludzi terminami typu: Murzyn, Żyd.... a przepraszam, jeszcze żyd.... Jak to pana określa....Koprowski, Hirszfeld, Węgierko itd, itp. Mówią panu coś te i inne wielkie nazwiska? Co według pana teorii ukradli, kogo oszukali? Eugenika się panu i Hitlerowi kłania. Czasami się wstydzę (przez takich jak pan) "polactwa"
Czyli uważa pan, że definicją stygmatyzującego słowa "polactwo" jest pisanie (z "otwartą przyłbicą") o tym, ze Żydów, Niemców i Rosjan ocenia się negatywnie. Wniosek z tego taki, że pańskim zdaniem, nikt nie ma prawa negatywnie oceniać przedstawicieli innych narodów ale wszyscy inni mają prawo negatywnie oceniać Polaków. Oczywiście można i tak. Szczególnie jeżeli ma się kompleks niższości. No cóż. Ja takiego kompleksu nie mam i jest to dla niektórych bardzo denerwujące.
To co pan uprawia nie jest "negatywnym ocenianiem", lecz zwykłym krytykanctwem i mędrkowaniem. Liczy pan zapewne, że zbije pan na tym kapitalik polityczny, roztrwoniony w wiadomych czasach. A cóż - tę "otwartą przyłbicę" nazwałbym trochę bardziej dosadnie, ale poprzestanę na tym ,że na ciasnotę pańskich poglądów nie mam wpływu.
Człowiek. Największą obsesją ludzi takich jak pan jest wiara (może nawet szczera), że wszyscy zawsze mają w tym co piszą i mówią jakiś interes i starają się "zbić kapitał". Przypominam. Mam 72 lata i amerykańską emeryturę. Żaden dodatkowy "kapitał" nie jest mi do niczego potrzebny. Ja się po prostu interesują (robiłem to przez całe moje życie) polityką i problemami społecznymi. Pisze to co myślę i przy tej okazji ujawniają się charaktery (i obsesje) różnych ludzi. I tp wszystko ale pan pewnie nie jest w stanie w to uwierzyć. Współczuję gdyż jest pan typowym przykładem tego co zostało opisane w książce "Zniewolony umysł".
kolega z Wajdy (4 listopada 2022 16:37)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: definicja polactwa
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Definicja rasizmu dla debila Pilchowskiego
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
I słusznie. Nikt nikomu nie powinien grozić. - Pana prezydenta Szelemeja należy tylko uprzejmie informować, że prędzej lub później wykonany zostanie dokładny audyt budżetu miasta i wtedy może być "wesoło".
Wedlug Jerzy Jacek Pilchowski: "przeciwnikami katoli są żydki", nawet gdy sa chrzescijanami lub Jezusem samym w sobie.
No i widzicie państwo jak bardzo się żydki denerwują gdy tylko ktoś napisze, że trzeba sprawdzać sposób w jaki dysponują budżetem miasta.
przeciez tak napisales: "przeciwnikami katoli są żydki" , jak na razie to ty sie denerwujesz
Jest oczywiste, że się denerwuję. Trudno się nie denerwować patrząc na to jak żydki szabrują w budżecie miasta.
Nie mówię, że jesteś celebrytą, ale jesteś postacią generalnie znaną w Wałbrzychu i swoje posty podpisujesz, będziesz więc miał śmiałość spojrzeć Szełemejowi w oczy, jeśli go spotkasz załóżmy w czasie obrad Rady Miasta, czy jako pacjent w szpitalu? Nie mówię o krytyce jako takiej, ale ty wszystkie żałosne teksty antysemickie świadczą mocno o twoim "katolickim" podejściu. Dla mnie byłby to powód do wstydu.
Los chciał, że kilka razy spotkałem pana Szelemeja i raz była to nawet "ciekawa" dyskusja w sprawie związanej z salą historii wałbrzyskiej Solidarności na terenie Starej Kopalni. Ale nie będę tego opisywał gdyż nie mam stenogramu tej rozmowy więc mógł bym usłyszeć, że coś przekręciłem lub źle zrozumiałem. Wracając do sedna sprawy, dość systematycznie czytam BIP i wiem, że jest tam bardzo dużo "kreatywnej księgowości" i talmudycznej hucpy. Tak więc niech może pan prezydent Szelemej postara się o to aby sprawy związane z budżetem miasta były dokumentowane w sposób prosty i jasny. W przeciwnym razie, trudno jednak mieć do mnie "pretensje" o to, że domagam się zrobienia dokładnego audytu.
Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie mówię o krytyce jako takiej, lecz o przytykach antysemickich. To takie niskie i upokarzające i świadczące o ciasnocie poglądów. Człowiek, który tyle lat spędził w USA, gdzie wiadomo ile jest narodowości i kolorów skóry siedział cicho w tych kwestiach, bo dostałby kolokwialnie mówiąc w ryj. Ale w Polsce sobie pozwala na antysemityzm, bo jest na to przyzwolenie
Nie jestem hipokrytą więc zawsze piszę i mówię to co myślę. - Uważam, że Niemcy, Rosjanie i Żydzi są naszymi wrogami. Rozumiem, że Żydzi starają się to ukryć gdyż nie chcą aby wszyscy wiedzieli, że ich talmudyczne (religijne) przykazania mówią o tym, że goje to pół-zwierzęta których zadaniem jest służyć Żydom. W tej sytuacji, oszukiwanie i "konfiskowanie pieniędzy" należących do gojów nie jest dla nich grzechem tylko realizowaniem "woli Boga". A pan pewnie uważa, że nie wolno być "antysemitą" gdyż tak napisano w Gazecie Wyborczej która jak wiadomo informuje na o tym co nam wolno, a czego nie wolno.
Trąci to paranoją. Bardzo dużo ma pan wrogów....Miliony....Nie czytam Wyborczej, ale Gazety Polskiej też nie. Kieruje się pobudkami etycznymi i moralnymi. Nie uznaję stereotypów, że każdy Żyd jest geszefciarzem, bo idąc takim tokiem rozumowania to każdy Polak jest złodziejem. Jeżeli uważa pan, że antysemityzm, a szerzej rasizm jest w porządku to jak ma się do tego Przykazanie miłości? Dopuszczalne jest raz w tygodniu, w niedzielę przez niecałą godzinę, potem już można być sobą?
Nie każdy Żyd jest oszustem i złodziejem. Ale ogromna większość z nich jest właśnie taka. Dodatkowo, zwracam panu uwagę, że moja niechęć do Żydów nie ma nic wspólnego z rasizmem. Opierają się ona na religijno-kulturowej ocenie tego narodu. Podobnie jest z Niemcami i Rosjanami. - Są to ludzie wychowani (oczywiście nie wszyscy) wychowani w podobnej do Żydów "kulturze" - takiej która akceptuje okradanie i zabijanie tych którzy się im nie chcą podporządkować.
“rasizm” oznacza przekonanie, że podstawy takie, jak rasa, kolor skóry, język, religia, obywatelstwo albo pochodzenie narodowe lub etniczne usprawiedliwiają pogardę dla osoby albo grupy osób, bądź poczucie wyższości osoby albo grupy osób.
Nie. Proszę pana. Taka definicja jest przez pana z sufitu wzięta gdyż "pasuje" panu do narracji którą chce pan snuć. Słowo rasizm pochodzi od słowa rasa czyli określona grupa etniczna. Zwracam też panu uwagę, że słowo semita (występujące w słowie antysemita) obejmuje również dużą część Muzułmanów - np., Palestyńczyków. Co ciekawe, badania genetyczne wskazują na to, że to właśnie Palestyńczycy są genetycznie najbliżsi Izraelitom z czasów Mojżesza. Tak więc prawidłowe znaczenie słowa Żyd oznacza człowieka należącego do różnych ras (w tym np., są Murzyni z Etiopii) który utożsamia się z określoną religią, kulturą oraz systemem politycznym i ekonomicznym.
No i co w związku z tym? A tak w ogóle, to pańskie stygmatyzowanie ludzi terminami typu: Murzyn, Żyd.... a przepraszam, jeszcze żyd.... Jak to pana określa....Koprowski, Hirszfeld, Węgierko itd, itp. Mówią panu coś te i inne wielkie nazwiska? Co według pana teorii ukradli, kogo oszukali? Eugenika się panu i Hitlerowi kłania. Czasami się wstydzę (przez takich jak pan) "polactwa"
Czyli uważa pan, że definicją stygmatyzującego słowa "polactwo" jest pisanie (z "otwartą przyłbicą") o tym, ze Żydów, Niemców i Rosjan ocenia się negatywnie. Wniosek z tego taki, że pańskim zdaniem, nikt nie ma prawa negatywnie oceniać przedstawicieli innych narodów ale wszyscy inni mają prawo negatywnie oceniać Polaków. Oczywiście można i tak. Szczególnie jeżeli ma się kompleks niższości. No cóż. Ja takiego kompleksu nie mam i jest to dla niektórych bardzo denerwujące.
To co pan uprawia nie jest "negatywnym ocenianiem", lecz zwykłym krytykanctwem i mędrkowaniem. Liczy pan zapewne, że zbije pan na tym kapitalik polityczny, roztrwoniony w wiadomych czasach. A cóż - tę "otwartą przyłbicę" nazwałbym trochę bardziej dosadnie, ale poprzestanę na tym ,że na ciasnotę pańskich poglądów nie mam wpływu.
Jerzy Jacek Pilchowski (4 listopada 2022 9:30)
Cytuję użytkownika: definicja polactwa
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Definicja rasizmu dla debila Pilchowskiego
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
I słusznie. Nikt nikomu nie powinien grozić. - Pana prezydenta Szelemeja należy tylko uprzejmie informować, że prędzej lub później wykonany zostanie dokładny audyt budżetu miasta i wtedy może być "wesoło".
Wedlug Jerzy Jacek Pilchowski: "przeciwnikami katoli są żydki", nawet gdy sa chrzescijanami lub Jezusem samym w sobie.
No i widzicie państwo jak bardzo się żydki denerwują gdy tylko ktoś napisze, że trzeba sprawdzać sposób w jaki dysponują budżetem miasta.
przeciez tak napisales: "przeciwnikami katoli są żydki" , jak na razie to ty sie denerwujesz
Jest oczywiste, że się denerwuję. Trudno się nie denerwować patrząc na to jak żydki szabrują w budżecie miasta.
Nie mówię, że jesteś celebrytą, ale jesteś postacią generalnie znaną w Wałbrzychu i swoje posty podpisujesz, będziesz więc miał śmiałość spojrzeć Szełemejowi w oczy, jeśli go spotkasz załóżmy w czasie obrad Rady Miasta, czy jako pacjent w szpitalu? Nie mówię o krytyce jako takiej, ale ty wszystkie żałosne teksty antysemickie świadczą mocno o twoim "katolickim" podejściu. Dla mnie byłby to powód do wstydu.
Los chciał, że kilka razy spotkałem pana Szelemeja i raz była to nawet "ciekawa" dyskusja w sprawie związanej z salą historii wałbrzyskiej Solidarności na terenie Starej Kopalni. Ale nie będę tego opisywał gdyż nie mam stenogramu tej rozmowy więc mógł bym usłyszeć, że coś przekręciłem lub źle zrozumiałem. Wracając do sedna sprawy, dość systematycznie czytam BIP i wiem, że jest tam bardzo dużo "kreatywnej księgowości" i talmudycznej hucpy. Tak więc niech może pan prezydent Szelemej postara się o to aby sprawy związane z budżetem miasta były dokumentowane w sposób prosty i jasny. W przeciwnym razie, trudno jednak mieć do mnie "pretensje" o to, że domagam się zrobienia dokładnego audytu.
Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie mówię o krytyce jako takiej, lecz o przytykach antysemickich. To takie niskie i upokarzające i świadczące o ciasnocie poglądów. Człowiek, który tyle lat spędził w USA, gdzie wiadomo ile jest narodowości i kolorów skóry siedział cicho w tych kwestiach, bo dostałby kolokwialnie mówiąc w ryj. Ale w Polsce sobie pozwala na antysemityzm, bo jest na to przyzwolenie
Nie jestem hipokrytą więc zawsze piszę i mówię to co myślę. - Uważam, że Niemcy, Rosjanie i Żydzi są naszymi wrogami. Rozumiem, że Żydzi starają się to ukryć gdyż nie chcą aby wszyscy wiedzieli, że ich talmudyczne (religijne) przykazania mówią o tym, że goje to pół-zwierzęta których zadaniem jest służyć Żydom. W tej sytuacji, oszukiwanie i "konfiskowanie pieniędzy" należących do gojów nie jest dla nich grzechem tylko realizowaniem "woli Boga". A pan pewnie uważa, że nie wolno być "antysemitą" gdyż tak napisano w Gazecie Wyborczej która jak wiadomo informuje na o tym co nam wolno, a czego nie wolno.
Trąci to paranoją. Bardzo dużo ma pan wrogów....Miliony....Nie czytam Wyborczej, ale Gazety Polskiej też nie. Kieruje się pobudkami etycznymi i moralnymi. Nie uznaję stereotypów, że każdy Żyd jest geszefciarzem, bo idąc takim tokiem rozumowania to każdy Polak jest złodziejem. Jeżeli uważa pan, że antysemityzm, a szerzej rasizm jest w porządku to jak ma się do tego Przykazanie miłości? Dopuszczalne jest raz w tygodniu, w niedzielę przez niecałą godzinę, potem już można być sobą?
Nie każdy Żyd jest oszustem i złodziejem. Ale ogromna większość z nich jest właśnie taka. Dodatkowo, zwracam panu uwagę, że moja niechęć do Żydów nie ma nic wspólnego z rasizmem. Opierają się ona na religijno-kulturowej ocenie tego narodu. Podobnie jest z Niemcami i Rosjanami. - Są to ludzie wychowani (oczywiście nie wszyscy) wychowani w podobnej do Żydów "kulturze" - takiej która akceptuje okradanie i zabijanie tych którzy się im nie chcą podporządkować.
“rasizm” oznacza przekonanie, że podstawy takie, jak rasa, kolor skóry, język, religia, obywatelstwo albo pochodzenie narodowe lub etniczne usprawiedliwiają pogardę dla osoby albo grupy osób, bądź poczucie wyższości osoby albo grupy osób.
Nie. Proszę pana. Taka definicja jest przez pana z sufitu wzięta gdyż "pasuje" panu do narracji którą chce pan snuć. Słowo rasizm pochodzi od słowa rasa czyli określona grupa etniczna. Zwracam też panu uwagę, że słowo semita (występujące w słowie antysemita) obejmuje również dużą część Muzułmanów - np., Palestyńczyków. Co ciekawe, badania genetyczne wskazują na to, że to właśnie Palestyńczycy są genetycznie najbliżsi Izraelitom z czasów Mojżesza. Tak więc prawidłowe znaczenie słowa Żyd oznacza człowieka należącego do różnych ras (w tym np., są Murzyni z Etiopii) który utożsamia się z określoną religią, kulturą oraz systemem politycznym i ekonomicznym.
No i co w związku z tym? A tak w ogóle, to pańskie stygmatyzowanie ludzi terminami typu: Murzyn, Żyd.... a przepraszam, jeszcze żyd.... Jak to pana określa....Koprowski, Hirszfeld, Węgierko itd, itp. Mówią panu coś te i inne wielkie nazwiska? Co według pana teorii ukradli, kogo oszukali? Eugenika się panu i Hitlerowi kłania. Czasami się wstydzę (przez takich jak pan) "polactwa"
Czyli uważa pan, że definicją stygmatyzującego słowa "polactwo" jest pisanie (z "otwartą przyłbicą") o tym, ze Żydów, Niemców i Rosjan ocenia się negatywnie. Wniosek z tego taki, że pańskim zdaniem, nikt nie ma prawa negatywnie oceniać przedstawicieli innych narodów ale wszyscy inni mają prawo negatywnie oceniać Polaków. Oczywiście można i tak. Szczególnie jeżeli ma się kompleks niższości. No cóż. Ja takiego kompleksu nie mam i jest to dla niektórych bardzo denerwujące.
buehehehe (4 listopada 2022 0:03)
Cytuję użytkownika: definicja polactwa
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: Definicja rasizmu dla debila Pilchowskiego
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolega z Wajdy
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
I słusznie. Nikt nikomu nie powinien grozić. - Pana prezydenta Szelemeja należy tylko uprzejmie informować, że prędzej lub później wykonany zostanie dokładny audyt budżetu miasta i wtedy może być "wesoło".
Wedlug Jerzy Jacek Pilchowski: "przeciwnikami katoli są żydki", nawet gdy sa chrzescijanami lub Jezusem samym w sobie.
No i widzicie państwo jak bardzo się żydki denerwują gdy tylko ktoś napisze, że trzeba sprawdzać sposób w jaki dysponują budżetem miasta.
przeciez tak napisales: "przeciwnikami katoli są żydki" , jak na razie to ty sie denerwujesz
Jest oczywiste, że się denerwuję. Trudno się nie denerwować patrząc na to jak żydki szabrują w budżecie miasta.
Nie mówię, że jesteś celebrytą, ale jesteś postacią generalnie znaną w Wałbrzychu i swoje posty podpisujesz, będziesz więc miał śmiałość spojrzeć Szełemejowi w oczy, jeśli go spotkasz załóżmy w czasie obrad Rady Miasta, czy jako pacjent w szpitalu? Nie mówię o krytyce jako takiej, ale ty wszystkie żałosne teksty antysemickie świadczą mocno o twoim "katolickim" podejściu. Dla mnie byłby to powód do wstydu.
Los chciał, że kilka razy spotkałem pana Szelemeja i raz była to nawet "ciekawa" dyskusja w sprawie związanej z salą historii wałbrzyskiej Solidarności na terenie Starej Kopalni. Ale nie będę tego opisywał gdyż nie mam stenogramu tej rozmowy więc mógł bym usłyszeć, że coś przekręciłem lub źle zrozumiałem. Wracając do sedna sprawy, dość systematycznie czytam BIP i wiem, że jest tam bardzo dużo "kreatywnej księgowości" i talmudycznej hucpy. Tak więc niech może pan prezydent Szelemej postara się o to aby sprawy związane z budżetem miasta były dokumentowane w sposób prosty i jasny. W przeciwnym razie, trudno jednak mieć do mnie "pretensje" o to, że domagam się zrobienia dokładnego audytu.
Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie mówię o krytyce jako takiej, lecz o przytykach antysemickich. To takie niskie i upokarzające i świadczące o ciasnocie poglądów. Człowiek, który tyle lat spędził w USA, gdzie wiadomo ile jest narodowości i kolorów skóry siedział cicho w tych kwestiach, bo dostałby kolokwialnie mówiąc w ryj. Ale w Polsce sobie pozwala na antysemityzm, bo jest na to przyzwolenie
Nie jestem hipokrytą więc zawsze piszę i mówię to co myślę. - Uważam, że Niemcy, Rosjanie i Żydzi są naszymi wrogami. Rozumiem, że Żydzi starają się to ukryć gdyż nie chcą aby wszyscy wiedzieli, że ich talmudyczne (religijne) przykazania mówią o tym, że goje to pół-zwierzęta których zadaniem jest służyć Żydom. W tej sytuacji, oszukiwanie i "konfiskowanie pieniędzy" należących do gojów nie jest dla nich grzechem tylko realizowaniem "woli Boga". A pan pewnie uważa, że nie wolno być "antysemitą" gdyż tak napisano w Gazecie Wyborczej która jak wiadomo informuje na o tym co nam wolno, a czego nie wolno.
Trąci to paranoją. Bardzo dużo ma pan wrogów....Miliony....Nie czytam Wyborczej, ale Gazety Polskiej też nie. Kieruje się pobudkami etycznymi i moralnymi. Nie uznaję stereotypów, że każdy Żyd jest geszefciarzem, bo idąc takim tokiem rozumowania to każdy Polak jest złodziejem. Jeżeli uważa pan, że antysemityzm, a szerzej rasizm jest w porządku to jak ma się do tego Przykazanie miłości? Dopuszczalne jest raz w tygodniu, w niedzielę przez niecałą godzinę, potem już można być sobą?
Nie każdy Żyd jest oszustem i złodziejem. Ale ogromna większość z nich jest właśnie taka. Dodatkowo, zwracam panu uwagę, że moja niechęć do Żydów nie ma nic wspólnego z rasizmem. Opierają się ona na religijno-kulturowej ocenie tego narodu. Podobnie jest z Niemcami i Rosjanami. - Są to ludzie wychowani (oczywiście nie wszyscy) wychowani w podobnej do Żydów "kulturze" - takiej która akceptuje okradanie i zabijanie tych którzy się im nie chcą podporządkować.
“rasizm” oznacza przekonanie, że podstawy takie, jak rasa, kolor skóry, język, religia, obywatelstwo albo pochodzenie narodowe lub etniczne usprawiedliwiają pogardę dla osoby albo grupy osób, bądź poczucie wyższości osoby albo grupy osób.
Nie. Proszę pana. Taka definicja jest przez pana z sufitu wzięta gdyż "pasuje" panu do narracji którą chce pan snuć. Słowo rasizm pochodzi od słowa rasa czyli określona grupa etniczna. Zwracam też panu uwagę, że słowo semita (występujące w słowie antysemita) obejmuje również dużą część Muzułmanów - np., Palestyńczyków. Co ciekawe, badania genetyczne wskazują na to, że to właśnie Palestyńczycy są genetycznie najbliżsi Izraelitom z czasów Mojżesza. Tak więc prawidłowe znaczenie słowa Żyd oznacza człowieka należącego do różnych ras (w tym np., są Murzyni z Etiopii) który utożsamia się z określoną religią, kulturą oraz systemem politycznym i ekonomicznym.
No i co w związku z tym? A tak w ogóle, to pańskie stygmatyzowanie ludzi terminami typu: Murzyn, Żyd.... a przepraszam, jeszcze żyd.... Jak to pana określa....Koprowski, Hirszfeld, Węgierko itd, itp. Mówią panu coś te i inne wielkie nazwiska? Co według pana teorii ukradli, kogo oszukali? Eugenika się panu i Hitlerowi kłania. Czasami się wstydzę (przez takich jak pan) "polactwa"
weź się z tymi wynurzeniami, dla Pilchowskiego najważniejsze graty z chaty
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   polcija  |   Roman Szęłemej  |   groził prezydentowi  |  

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Broń, narkotyki i papierosy bez akcyzy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij