Menu

Wałbrzych na trasie akcji ''Czyste, Zielone Miasta''

Już 7 listopada akcja „Czyste, Zielone Miasta” zawita do Wałbrzycha. W programie m.in. sprzątanie terenu wokół Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 i atrakcje przygotowane przez Muzeum Porcelany, Nadleśnictwo Wałbrzych i MZUK.

Wałbrzych na trasie akcji ''Czyste, Zielone Miasta''
- Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie „Czyste, Zielone Miasta”, który powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Program Czysta Polska. W ramach wydarzenia planujemy sprzątanie terenu wokół Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23, gdzie następnie zasadzimy krzewy i drzewa przekazane przez Lasy Państwowe - zachęcają organizatorzy.
 
Na wszystkich uczestników będzie czekać szereg atrakcji: różnorodne warsztaty o charakterze ekologicznym przygotowane przez Miejski Zakład Usług Komunalnych, Nadleśnictwo Wałbrzych, Muzeum Porcelany.
 
Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie www.programczystapolska.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram).
 
 
Start 7 listopada o godzinie 11.00. Celem akcji jest nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców którzy interesują się zdrowym trybem życia w ekologicznym świecie
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

gumbal (6 listopada 2022 13:36)
Czyżby szukali jeleni do darmowego sprzątnia?

Dodaj komentarz

sprzątanie  |   ekologia  |   czysta polska  |  

Walentynkowa zbiórka zużytych baterii

XXV Memoriał Stanisława Kaczmarka (FOTO)

Ekologia i zabawa na nowej wystawie w BWA

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij