Menu

Karacistki z Głuszycy na podium. Zdobyły srebro i brąz

Zawodnicy głuszyckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział Międzynarodowym Turnieju Young Oyama's Cup w Bydgoszczy. Były to zawody na bardzo wysokim poziomie, brało w nim udział 380-ciu zawodników z różnych organizacji karate z wielu krajów. Zawodniczki z głuszyckiego klubu wrociły z pucharami.

Karacistki z Głuszycy na podium. Zdobyły srebro i brąz
Najlepiej zaprezentowały się dwie zawodniczki, startujące w kategorii kumite, które wróciły z miejscami na podium. Hanna Dąbrowska  zdobyła srebro, a Maja Leś brąz.
 
 
 
red
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PanLach (8 listopada 2022 15:05)
Redakcista napisał o karacistkach. Na dolnym śląsku nie mówimy gwarą z warszawki.
Kick (8 listopada 2022 11:18)
Karacistki ? Co to za odmiana redaktorku

Dodaj komentarz

sport  |   karate  |   zawody  |   gluszyca  |   medale  |   srebro  |   braz  |  

Mamy szybkiego komendanta

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Górnik wygrywa z Polonią przed własną publicznością

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij