Menu

History Hiking: Co Trzecia Rzesza chciała ukryć pod ziemią?

W kolejnym odcinku History Hiking, prowadzący odwiedzają tajemnicze, podziemne korytarze Trzeciej Rzeszy. 

History Hiking: Co Trzecia Rzesza chciała ukryć pod ziemią?

- Kompleks Riese ("Olbrzym)" na Dolnym Śląsku, znany przede wszystkim z dostępnych turystycznie obiektów Włodarz, Osówka i Rzeczka, stał się synonimem tajemniczych podziemi drążonych przez nazistów podczas II wojny światowej. I choć Góry Sowie na Dolnym Śląsku skrywają mnóstwo sekretów i przyciągają mnóstwo pasjonatów, warto poznać historię innego, bardzo ciekawego obiektu. Richard zlokalizowany jest w Litomierzycach w Czechach i imponuje długością korytarzy, które miały skrywać przemysł zbrojeniowy Trzeciej Rzeszy. - czytamy na kanale History Hiking

 

 

red
foto: yt
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Alex (7 listopada 2022 18:36)
"stał się synonimem tajemniczych podziemi drążonych przez nazistów podczas II wojny światowej."Jakich nazistów?Ci naziści mieli chyba jakąś narodowość"To byli Niemcy.Nie rozumiem dlaczego wstydzicie się nazywać ich po imieniu.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   trzecia  |   rzesza  |  

History Hiking: Samolot Trzeciej Rzeszy i bezcenne depozyty. Co...

Wałbrzyski Skarb należał do człowieka związanego z Trzecią Rzeszą?

History Hiking: Jak wyglądały ostatnie dni i upadek wodza Trzeciej...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij