Menu

Rozbity samochód i mandat 1000 zł

Tym razem na szczęście skończyło się tylko na rozbitym samochodzie i mandacie. Do wypadku doszło w Zagórzu Śląskim.


 

Rozbity samochód i mandat 1000 zł

Do wypadku doszło w sobotę przed południem na wjeździe do Zagórza Śląskiego. Młody mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i bokiem uderzył w przydrożne drzewo.

- Mieszkańcowi powiatu wałbrzyskiego na szczęście nic poważnego się nie stało. Samochód raczej nie będzie już jednak nadawał się do jazdy. Młody mężczyzna był trzeźwy.  - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Mężczyzna został ukarany mandatem - 1000 zł., policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kakaowy ministrant (7 listopada 2022 10:19)
Ciekawe. Bo za wezwanie policji do wypadku jest 1500zl dla sprawcy. Tu sprawca jest jeden.

Dodaj komentarz

112 policja  |   wypadek  |  

Wypadek na Batorego - na chodniku potrąceni piesi

Śmiertelny wypadek w gminie Lubawka

Furgonetka w rowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij