Menu

Sadzili drzewa

Posadzili 70 drzew w ramach Programu Czysta Polska. Wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu, drzewa sadził również prezydent miasta.
 

Sadzili drzewa

"Czystego powietrza nie da się wyprodukować ani kupić, musimy razem wspólnie o nie dbać" - to hasło przyświecające akcji Stowarzyszenia Program Czysta Polska, które dziś gościło w Wałbrzychu. Wałbrzych znalazł się wśród 45 miast, w których odbywa się akcja. Dziś uczniowie PSP 23 posadzili 70 drzew, pomagał im prezydent miasta Roman Szełemej.  Akcję wspiera Miejski Zakład Usług Komunalnych, Nadleśnictwo Wałbrzych i Muzeum Porcelany. Jutro (8 listopada) akcja prowadzona będzie w Głogowie.opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

lekcja odrobiona (8 listopada 2022 17:08)
Cytuję użytkownika: Fliper
Szpadel nówka sztuka jeszcze z ceną, Rekwizyt wożony na różne uroczystości lecz nigdy nie używany.
To stara szkoła radzieckiej propagandy sukcesu.
Fliper (8 listopada 2022 13:13)
Szpadel nówka sztuka jeszcze z ceną, Rekwizyt wożony na różne uroczystości lecz nigdy nie używany.

Dodaj komentarz

Dlaczego trzeba było zamknąć parki? (FOTO+VIDEO)

Problemów z drzewami ciąg dalszy

Zima niszczy drzewa (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij