Menu

Zaginął 62-latek. Widzieliście tego mężczyznę ?

Wyszedł z domu i nie  nawiązał z nikim kontaktu. Policja poszukuje zagioninego 62-letniego Mariusza Prasała i prosi o pomoc.


 

Zaginął 62-latek. Widzieliście tego mężczyznę ?

Ostatni kontakt telefoniczny z zaginionym Mariuszem Prasałem był 3 listopada. Od tego czasu nie nawiązał z nikim kontaktu i nie jest znane aktualne miejsce jego pobytu. 

Osoby, które widziały mężczyznę, lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji -  47 87 571 20, pod numerem alarmowy - 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Rysopis zaginionego 62-latka:

    wzrost: 165 cm
    sylwetka: szczupła
    oczy: jasne
    zarost: siwa broda krótka
    włos: siwe krótkie
    nos: średni prosty
    uzębienie: pełne

Można kontaktować się również z Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach ul Główna 32a, tel. 47 87 571 20.

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com



 

Komentarze

Jarek (10 listopada 2022 0:50)
Widziałem podobnego gościa w Biedronce na Moniuszki , miał niebieską kurtkę, nie wiem czy to on , ale podobny

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zginiony  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij