Menu

Wałbrzyskie Mauzoleum. Niewygodny pomnik - vlog youtubera

W serwisie youtube pojawił się materiał dotyczący wałbrzyskiego Mauzoleum - Historia obiektu, unikalnego na skalę europejską, który jest pamiątką niemieckiej historii Wałbrzycha. Po wojnie miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców miasta. Obecnie, obrosły ponurymi legendami, budzi negatywne emocje. Czy popadnie w całkowitą ruinę? - czytamy na kanale

Wałbrzyskie Mauzoleum. Niewygodny pomnik - vlog youtubera

 

 

red
foto: yotube
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zofia (17 grudnia 2022 19:46)
Ale w tej gębie masz PiS owcu szambo. Innego języka nie znacie.
Hipokryzja (20 listopada 2022 17:18)
"Niewygodny pomnik" tylko dla Myszowatego.Takich jest dużo więcej: resztki Gross Rosen, wieża (Bismarcka)na Wielkiej Sowie, porcelana Krzysztof, wszystkie stare budynki w Wałbrzychu, Adolf Hitler Strasse... To jakoś nikomu nie przeszkadza.
rusek nie chce się uczyć polskiego (20 listopada 2022 14:35)
Cytuję użytkownika: MĄDROŚC STARSZYCH LUDZI!!!
PO-JEBY, SLUGI WSI24 JESTESCIE POTWORAMI! WIECIE CO TO JEST POTWOR? DZIADEK ORA SLUGUSÓW NIEMIECKICH Z TVN. PIEKNA RZECZ. TRUDNO SIE NIE ZGODZIC. TAKIM WIELKIM LUDZIOM DALBYM NAWET I 16 I 17 EMERYTURE. ZASLUGUJUE, POLAK Z KRWI I KOSCI. PO-JEBY MOZECIE TEMU PANU PATRIOCIE, POLAKOWI BUTY CZYSCIC. https://twitter.com/i/status/1593913961996492806
Poproś swoich mocodawców z PiSu, żeby cię wysłali na kurs języka polskiego bo strasznie kacapie kaleczysz. Dla PiSu język polski też jest językiem obcym ale zawsze warto jest spróbować. Mieszkasz w Wałbrzychu kim bydlaku byli twoi dziadkowie? Do kogo strzelali w trakcie II wojny światowej? Itd.
MĄDROŚC STARSZYCH LUDZI!!! (20 listopada 2022 14:01)
PO-JEBY, SLUGI WSI24 JESTESCIE POTWORAMI! WIECIE CO TO JEST POTWOR? DZIADEK ORA SLUGUSÓW NIEMIECKICH Z TVN. PIEKNA RZECZ. TRUDNO SIE NIE ZGODZIC. TAKIM WIELKIM LUDZIOM DALBYM NAWET I 16 I 17 EMERYTURE. ZASLUGUJUE, POLAK Z KRWI I KOSCI. PO-JEBY MOZECIE TEMU PANU PATRIOCIE, POLAKOWI BUTY CZYSCIC. https://twitter.com/i/status/1593913961996492806

Dodaj komentarz

mauzoleum  |   walbrzych  |   vlog  |   youtube  |   redakcja  |   wiadomosci  |   informacje  |   wtv  |  

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Maturzyści zatańczyli Poloneza w wałbrzyskim Rynku (FOTO/VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij