Menu

Wałbrzych miał swojego wampira?

Jako gigantyczna wiewiórka napadał kobiety. Pod postacią wielkiego czarnego psa straszył dzieci, a w nocy nie dawał nikomu spać. Georg Eichner robił to wszystko po swojej śmierci… pod postacią wampira. Na kanale yt Legendy i klechdy polskie pojawił się materiał poświęcony wałbrzyskiej legendzie. 

Wałbrzych miał swojego wampira?

 

 

red
foto: ilustracyjne/pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Waldenburg (9 listopada 2022 14:14)
Cytuję użytkownika: ??
Cytuję użytkownika: Waldenburg
Wtedy tu była Rzesza Niemiecka i niemiecki z j e b.
jak jest polski zjeb, to lepiej?
Lepiej.
Ktosiek (9 listopada 2022 10:22)
To było w Rybnicy Leśnej, a nie w Wałbrzychu. Nieuki!
Drasrula (9 listopada 2022 9:25)
Cytuję użytkownika: Tsss
Wałbrzych dalej ma wampira, siedzi w ratuszu i innych spółkach, tylko zamiast krwi, to wyciąga pieniądze....
Dokładnie tak.Wampir finansowy.Z gatunku Pecunia vampyrus.
Tsss (9 listopada 2022 6:44)
Wałbrzych dalej ma wampira, siedzi w ratuszu i innych spółkach, tylko zamiast krwi, to wyciąga pieniądze....
?? (8 listopada 2022 20:44)
Cytuję użytkownika: Waldenburg
Wtedy tu była Rzesza Niemiecka i niemiecki z j e b.
jak jest polski zjeb, to lepiej?
Waldenburg (8 listopada 2022 20:05)
Wtedy tu była Rzesza Niemiecka i niemiecki z j e b.
yes, yes!!!!!! (8 listopada 2022 19:31)
tak, to ten zjeb ruhafka !!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

wampir  |   walbrzych  |   legenda  |   potwor  |   ciekawostki  |   hisotoria  |   legendy  |   youtube  |   . Georg Eichner  |  

Wałbrzych: Ilu uczniów chodzi na lekcje religii?

Walentynki w Rynku: Będzie koncert, tańce i zbiórka na pomoc dla Tymka

W Zamku Książ straszy? Tak przynajmniej twierdzą „Łowcy Duchów”.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij