Menu

Dziewczyny do Górnika Wałbrzych. Ruszył nabór

Jeśli Twoja córka jest między 6 a 12 rokiem życia, marzy o tym, by "kopać w gałę" i odnajduje się w grach zespołowych - Może dołączyć do Górnika Wałbrzych
Dziewczyny do Górnika Wałbrzych. Ruszył nabór
Drużyna zapewnia
- Ogólnorozwojowe treningi
- Świetną bazę trenigową
- Klub z wieloletnimi tradycjami
- Profesjonalną kadrę trenerską
 
 
- Budowanie pewności siebie poprzez aktywność 
 
Zapisy u trenera grupy Emilia Dybka 600 890 958 oraz koordynatora klubu 663 591 792
 


red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

JA (18 listopada 2022 8:13)
Cytuję użytkownika: Antykibic
Może też posłuchać wcześniej czy później bydła kibicowskiego sypiącego propozycjami i wulgaryzmami. Kibole to najgorszy sort.
Kibole jak kibole...no niestety w każdym środowisku jest jakiś ,,gorszy sort" , ale jakie piękne ne jest uczucie jak są prawdziwi kibice, , bo tacy też istnieją, jak wspierają, jak czuć doping, jak bardzo chce się człowiek starać dla nich, a szczególnie dla takich kibiców jak właśni rodzice , czy rodzeństwo, jak widać dumę z osiąganych od dzieciaka kroków w przód, cieszenie się z każdej wygranej i wparcie w każdej przegranej...dla takiego młodego człowieka to piękna nauka na przyszłość, wzmacnia osobowość, uczy walki, cieszenia się z własnych osiągnięć , dążenia do wyznaczonych celów , ale i nauki znoszenia porażek i brania z nich nauki . Sport to piękna nauka życia, a jeśli jego ceną ma być grupka debili, którzy z kibicem nie mają nic wspólnego, a ich dzieciństwo było na tyle przykre że nie nauczyło sportowego zachowania i kibicowania to trudno..... dalej warto...dla nich nie ma co rezygnować....
Ja (18 listopada 2022 8:07)
A kto powiedział że piłka nożna to męski sport (gra)? Sport jak sport- jest dla wszystkich, ale widzę dla co niektórych przerażająca jest myśl o silnej, wysportowanej kobiecie, która ceni swój rozwój, spełnia się i ma pasje....no cóż...współczuję tylko takim osobom, bo oznacza to że jest odwrotnością tych cech i boi się mieć takiej żony, kobiety, czy córki bo wtedy będzie bardziej widoczna jego słabość ... ;/
ludzka glupota (10 listopada 2022 12:30)
Cytuję użytkownika: rodzic
Jak nie chcesz mieć wnuków to zapisz córkę na męskie gry i zajęcia. Pózniejsza kobieta nie nadaje się po takim treningu na żonę i matkę. Ale chyba o to chodzi aby jak najmniej Polaków i Polek było?
to chyba lepiej niz dawanie sobie w szyje?
rodzic (10 listopada 2022 10:13)
Jak nie chcesz mieć wnuków to zapisz córkę na męskie gry i zajęcia. Pózniejsza kobieta nie nadaje się po takim treningu na żonę i matkę. Ale chyba o to chodzi aby jak najmniej Polaków i Polek było?
Antykibic (10 listopada 2022 8:14)
Może też posłuchać wcześniej czy później bydła kibicowskiego sypiącego propozycjami i wulgaryzmami. Kibole to najgorszy sort.

Dodaj komentarz

gornik  |   walbrzych  |   sport  |   pilka  |   nozna  |   nabor  |   dziewczyny  |   pilka  |   kobieca  |   tv  |   w24  |   wiadomosci  |   informacje z wałbrzycha  |  

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Orlik przy ul. Limanowskiego do remontu

Postęp prac przy ul. Kościelnej (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij