Menu

Pomoc dla dzieci Borysławia. Zobacz co jest potrzebne

Trwa zbiórka darów dla dzieci z miasta partnerskiego Borysławia. Artykuły szkolne, nowe ubrania, plecaki szkolne itp przynosić można do wałbrzyskiego Ratusza do połowy przyszłego tygodnia.

Pomoc dla dzieci Borysławia. Zobacz co jest potrzebne

 
Potrzebne jest wyposażenie dla dzieci na zimę - nowe kurtki, rękawiczki, czapki, plecaki szkolne, ale również przybory szkolne - zeszyty czy kredki.
 
- Chcemy to zawieźć w najbliższym czasie do Borysławia, do naszego bratniego miasta - mówił prezydent Roman Szełemej.
 
 
Zbiórka prowadzona jest w szkołach, wałbrzyskim urzędzie miasta a także wśród pracowników urzędu i radnych.
 
- Każdy, kto zechce podzielić się środkami finansowymi, abo też kupi takie wyposażenie to proszę je przekazać do radnych, albo po prostu przynieść do urzędu - mówił prezydent Szełemej. 

 

red
video: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Szapiro (11 listopada 2022 19:33)
Dlaczego Borysławia a nie jakiegoś innego miasta?Ano dlatego,że cysorz uczynił Borysław miastem partnerskim Wałbrzycha a to z kolei dlatego,że jego korzenie pochodzą z tego właśnie miasta.Jeszcze żyją ludzie,którzy się tam urodzili i w starych dowodach mieli wpisane miejsce urodzenia Borysław ZSRR.Ci ludzie doskonale znają cesarską rodzinę,kim byli i co sobą reprezentowali.
Wanda (11 listopada 2022 9:29)
Cytuję użytkownika: Darek
Naszym dzieciom pomóżcie najpierw
Nasze dzieci są bezpieczne, nie ma wojny, rodzice pracują i otrzymują 500 zł.
Darek (11 listopada 2022 9:07)
Naszym dzieciom pomóżcie najpierw
Antychryst (11 listopada 2022 8:34)
W katolickim kraju komentarze typu: a kto naszym dzieciom pomoże lub ciekawe ile ten i tamten da itd. wasz Bóg katole musi być z was dumny. Faktycznie lepiej dajcie facetowi w czarnej sukience niż dziecku. Mam nadzieję, że doczekamy czasów i zamiat kościołów będą muzea bo to wierni wszystko budowali nie kler.
Demokrata (10 listopada 2022 22:25)
Cytuję użytkownika: xsdS
komuniści z PO nie POmożecie rtęciowemu dalej
Komuniści z PiSmani na pewno pomogą, Jaro ma na wszystko kasę.
xsdS (10 listopada 2022 20:22)
komuniści z PO nie POmożecie rtęciowemu dalej
Misiu (10 listopada 2022 19:27)
Poczekam ile dadzą radni i szef czyli ktoś kto zarabia na 2 etaty nie licząc działalności gospodarczej.
Fliper (10 listopada 2022 18:42)
A może by tak miejscowe tchórzliwe ukry uciekające do Walkbzigha by ruszyły leniwe dupska i zrobiły ściepę dla ziomków a nie pasożytowały

Dodaj komentarz

szelemej  |   prezydent  |   walbrzych  |   pomoc  |   boryslawia  |   ukraina  |  

Dobry występ Rambo na Gromdzie

Będą pomagać bezdomnym w godnych warunkach

Co najcześciej zgłaszają wałbrzyszanie policji?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij