Menu

Stłuczka na Noworudzkiej

Uważajcie na Noworudzkiej, na wysokości drogi na Rusinową. Zablokowany jest jeden pas ruchu.

Stłuczka na Noworudzkiej

Do stłuczki doszło tuż przed godziną 14:00. Na miejscu jest policja i pogotowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta.adm
foto: czytelnik
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wyborca PiS (13 listopada 2022 6:45)
I znowu ewidentnie widać, że trawa na poboczu nie jest skoszona, lampy wyłączone, jezdnia nie odśnieżona oraz nie pomalowane pasy dla pieszych. Winy kierowcy brak.
Alina (12 listopada 2022 21:03)
Cytuję użytkownika: Tadeusz
Cytuję użytkownika: Allina
Widziałam to na własne oczy. To było straszne! Aż popuściłam w kalesony.
A ja myslalem ze w podpaskę!
Tak tam też. Ale mi wylizałes ,to było nawet mile.
Tadeusz (12 listopada 2022 18:13)
Cytuję użytkownika: Allina
Widziałam to na własne oczy. To było straszne! Aż popuściłam w kalesony.
A ja myslalem ze w podpaskę!
Allina (12 listopada 2022 17:02)
Widziałam to na własne oczy. To było straszne! Aż popuściłam w kalesony.
Szczaw i Mirabelka (12 listopada 2022 16:07)
Wydarzenie na miarę Lemingradu.
DJ2022 (12 listopada 2022 14:39)
Co tu skomentować życie idzie dalej !

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   stłuczka  |  

Wszedł wprost pod koła samochodu

Miał być romantyczny wieczór — skończyło się w areszcie

Nocne zrywanie banerów - ruszyła kampania wyborcza

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij