Menu

Ukryła poszukiwaną 22-latkę w... kanapie

Nawet 5 lat więzienia grozi 17-latce, która ukrywała przed policją swoją 5 lat starszą koleżankę. Gdy policja zapukała do drzwi, ukryła ją... w łóżku w jednym z pokoi.

 

Ukryła poszukiwaną 22-latkę w... kanapie

22-letnia mieszkanka Boguszowa Gorc była poszukiwana przez policje. Miała do odbycia karę 120 dni więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu.

Gdy policjanci zapukali do drzwi mieszkania przy ul. Kolejowej w Boguszowie Gorcach, gdzie ukrywała się kobieta, najpierw nastała kompletna cisza, później drzwi otworzyła 17-latka i wpuściła ich do środka.

- Nastolatka próbowała przekonać funkcjonariuszy, że w mieszkaniu, w którym mieszka, nie ma jej starszej koleżanki. Otworzyła nawet na oścież okno w jednym z pomieszczeń, aby uwiarygodnić, że uciekła już z mieszkania. - relacjonuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Policjanci nie dali się jednak oszukać i dokładnie sprawdzili mieszkanie. Okazało się, że 22-latka ukryła się w łóżku.

Poszukiwana 22-latka trafiła już za kraty Zakładu Karnego we Wrocławiu, gdzie spędzi 120 dni. Jej 17-letnia koleżanka odpowie przed sądem za udzielenie schronienia osobie poszukiwanej, w celu uniknięcia przez nią odpowiedzialności karnej. Nastolatce grozi kara do 5 lat więzienia.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pedzlowy (16 listopada 2022 0:14)
Se wpuściła. A nakaz?
Kris (15 listopada 2022 13:51)
Jak będę widział, że ktoś przechodzi na czerwonym to od razu telefon i na policje bo pewnie jak by udowodnili że nie informuję to lekką ręką 2,5 latka za kratami :)
LoLoBoLo (15 listopada 2022 9:36)
W Boguszowie to mieszkają sami geniusze i z każdą informacją z tego patogeńskiego miasta tylko się w tym stwierdzenie umacniam
Sylwia (14 listopada 2022 20:37)
22 latka za jazdę pod wpływem alkoholu 120 dni, a nieletniej 17 latce za udzielenie " schronienia" skazanej do 5 lat więzienia????

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwana  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij