Menu

Uratowali psa. Musieli wyciągnąć go z wąskiej studni

Brawa dla świdnickich strażaków. Specjalna grupa ratowników wyciągnęła psa, który wpadł do wąskiej studni.

 

Uratowali psa. Musieli wyciągnąć go z wąskiej studni

O psie, który wpadł do studni w Chroślicach, strażacy poinformowani zostali przez właściciela czworonoga. By wciągnąć zwierzę, na miejsce pojechała Grupa Ratownictwa Wysokościowego ze Świdnicy.

Po sprawdzeniu czy w studni nie ma niebezpiecznych stężeń gazów, ratownik wysokościowy zabezpieczony w sprzęt ochrony dróg oddechowych, przy użyciu technik linowych bezpiecznie ewakuował z dna studni psa.  - poinformowali strażacy.

Zwierzę trafiło pod opiekę weterynarza, a później do właściciela.
adm
foto:  SGRW Świdnica (ogn. M. Walewski)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Podatnik+ (16 listopada 2022 8:44)
Cytuję użytkownika: Podatnik
Właściciel psa powinien ponieść koszty akcji ratunkowej i badania weterynaryjnego psa. Oraz mandat za to że pies biegał bez dozoru.A gdy powie że pies mu uciekł to kolejny mandat za to że nieupilnował.
Mandat powinien dostać.ten, który studni nie przykrył deklem.
Beata (15 listopada 2022 7:57)
a może uciekł, kto to wie z psiakami też różnie bywa.
Podatnik (15 listopada 2022 1:47)
Właściciel psa powinien ponieść koszty akcji ratunkowej i badania weterynaryjnego psa. Oraz mandat za to że pies biegał bez dozoru.A gdy powie że pies mu uciekł to kolejny mandat za to że nieupilnował.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   112  |   straż pożarna  |   GRW Świdnica  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij