Menu

Policjanci wyważyli drzwi i uratowali 73-latka

Wałbrzyscy policjanci uratowali 73-letniego mężczyznę. Wyważyli drzwi i udzielili mu pomocy. 

Policjanci wyważyli drzwi i uratowali 73-latka
Mężczyzna zasłabł i stracił przytomność. 73-latek miał w tym dniu zostać przewieziony przez zespół medyczny na zabieg dializy, jednak nie otwierał drzwi. Dzięki pomocy policjantów mężczyzna żyje i teraz pod opieką lekarzy wraca do zdrowia.
 
Wszystko wydarzyło się w środowy poranek. Po godzinie 8:00 dyżurny został powiadomiony, że ratownicy medyczni nie mogli skontaktować się z 73-letnim wałbrzyszaninem, którego mieli przewieść do szpitala na zabieg dializy. Lekarz z wałbrzyskiego szpitala poinformował, iż brak zabiegu w dniu dzisiejszym stanowi realne zagrożenie dla życia i zdrowia pacjenta.
 
Dyżurny wysłał pod wskazany adres patrol w składzie post. Beata Iwańska i st. post. Jakub Sawicki. Będący pod drzwiami mieszkania funkcjonariusze zadzwonili na numer należący do 73-latka. Telefonu nikt nie odebrał, ale z wnętrza było słuchać jego dzwonek, co wskazywało, że mężczyzna może być w środku i potrzebować pomocy.
 
 
Mundurowi bez chwili zastanowienia siłowo otworzyli drzwi mieszkania. Tam leżał nieprzytomny 73-latek. Nie było z nim żadnego kontaktu. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy 
 
Ostatecznie mężczyzna odzyskał przytomność. Po przybyciu karetki, został przekazany załodze pogotowia. Funkcjonariusz zadbali również o właściwe zabezpieczenie mieszkania po interwencji.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com
 
 

Komentarze

czajnik (17 listopada 2022 22:30)
Wielki szacun !! Ja i Stasiu kiedyś też uratowaliśmy człowieka a szef żeby nie dać nagrody bo nic nie zrobił stwierdził że człowiek zmarł , a po latach okazało się że uratowaliśmy mu życie . Pozdrawiam WSZYSTKICH .
jacek placek (17 listopada 2022 10:51)
Cytuję użytkownika: Pan
Cytuję użytkownika: a teraz idziemy na jednego
Plichowski a pisales, ze masz 72 lata klamczuchu
Idź lepiej na jednego !
Pan jak ten z mitologii greckiej? Pokaz swoje rogi!
Pan (17 listopada 2022 8:35)
Cytuję użytkownika: a teraz idziemy na jednego
Plichowski a pisales, ze masz 72 lata klamczuchu
Idź lepiej na jednego !
Kapitan Żbik (17 listopada 2022 6:45)
Cytuję użytkownika: R
Ujawniacie dane funkcjonariuszy, cymbały .
Funkcjnariusz policji jest osobą publiczną i jego dane są jawne ynteligencie.
R (16 listopada 2022 20:19)
Ujawniacie dane funkcjonariuszy, cymbały .
Robert (16 listopada 2022 20:09)
Cytuję użytkownika: Alojzy Mucha
Ot bohaterowie, ubrani jak na wojnę. Mogli przecież zabić.
Typowe pierdo**** malkontenta
Alojzy Mucha (16 listopada 2022 18:31)
Ot bohaterowie, ubrani jak na wojnę. Mogli przecież zabić.
a teraz idziemy na jednego (16 listopada 2022 18:16)
Plichowski a pisales, ze masz 72 lata klamczuchu

Dodaj komentarz

policja  |   uratowali  |   73-latek  |   sluzba  |   pogotowie  |   zaslabl  |   dyzurny  |   112  |   997  |   informacje  |   wydarzenia  |   wtv  |   w24  |  

Na oczach policjantów pijani 17-latkowie pobili znajomego

Chcieli go ukarać - pobili go, rozebrali i zostawili na mrozie

Wypadek na Podgórzu, jedna osoba w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij