Menu

Widzieliście wielki piec w wałbrzyskim PEC-u?

Tak wygląda piec w wałbrzyskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, które zapewnia ciepło sporej części miasta. Robi wrażenie?

Widzieliście  wielki piec w wałbrzyskim PEC-u?
foto nk
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Szach i mat (21 listopada 2022 9:12)
Cytuję użytkownika: Niemrawy
Wielkie wrażenie to robi kruczkowski przy dyrektorskim korycie. W normalnym kraju pracował by kilofem w kamieniołomie gdzieś pośrodku niczego a tak proszę - siedzi w ciepełku za dużą kasę.
Bo w tym kraju, w nagrodę za nieudolność jest lepsze stanowisko. Witamy w Polsce!
Dav303 (21 listopada 2022 8:42)
Cytuję użytkownika: Qatar
Wielki piec to w hucie. Jeśli w urządzeniu energetycznym jest podgrzewana woda mówimy o kotle.
Dokładnie
Hipokryzja (21 listopada 2022 7:54)
Podprogowa informacja ile to węgla toto pożera, a węgla pis nie daje.Tak należy czytać, redaktorze???
Niemrawy (20 listopada 2022 19:07)
Wielkie wrażenie to robi kruczkowski przy dyrektorskim korycie. W normalnym kraju pracował by kilofem w kamieniołomie gdzieś pośrodku niczego a tak proszę - siedzi w ciepełku za dużą kasę.
Jacek (20 listopada 2022 18:47)
Aleeee duży
Heniutek (20 listopada 2022 18:46)
nIE WIDZĘ ZEBY SIĘ COŚ PALIŁO
Qatar (20 listopada 2022 18:42)
Wielki piec to w hucie. Jeśli w urządzeniu energetycznym jest podgrzewana woda mówimy o kotle.

Dodaj komentarz

PEC  |   piec  |   węgiel  |   ciepło  |  

Ani węgla, ani pieniędzy...

Węgiel w Świdnicy - Miasto i operator gotowi, Tauron jeszcze nie

Niebezpiecznie w pawilonie handlowym na Podzamczu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij