Menu

Uczniowie słabli jeden po drugim. Przyczyny nadal nieznane

W piątek podczas uroczystości odbywających się w w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Kamiennej Górze z nieznanej przyczyny zasłabło aż 16 uczniów. W trakcie prowadzonych działań przez strażaków oraz pogotowie gazowe wykluczono rozszczelnienie instalacji gazowej. Kamiennogórscy policjanci prowadzą obecnie czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Uczniowie słabli jeden po drugim. Przyczyny nadal nieznane
W piątek, 18 listopada 2022 roku, podczas uroczystości pasowania uczniów klas pierwszych w ZSOiZ w Kamiennej Górze doszło do nietypowego zdarzenia.16 osób z nieznanej dotąd przyczyny zasłabło i potrzebowało pomocy medycznej. Pozostałe osoby będące na sali gimnastycznej (około 370) opuściły ją po zaistniałej sytuacji.
 
Na miejsce skierowano Pogotowie Ratunkowe, Pogotowie Gazowe, specjalistyczną jednostkę chemiczną z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu oraz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.
 
Strażacy oraz pracownicy pogotowia gazowego wykluczyli rozszczelnienie instalacji gazowej oraz nie stwierdzili zwiększonego stężenia gazu w powietrzu. Siedmiu uczniów po udzieleniu pomocy pozostało w placówkach medycznych na obserwacji.
 
 
Kamiennogórscy policjanci prowadzą obecnie niezbędne czynności m.in. zabezpieczenie monitoringu, przesłuchania świadków, mające na celu wszechstronne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.
 
opr.plr
foto: ID Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Moherowy Pisior (20 listopada 2022 9:47)
Zobaczyć ilu z nich wypisało się z lekcji religii. Wygląda to na ostrzeżenie od Boga.
czujący pismo nosem (19 listopada 2022 18:25)
Widać tych 16-tu zdało sobie sprawę co ich i ich rodziny czeka gdy platforma przejmie władzę i rodzinom zabierze 500 i 300 a dziadkom 13 i 14 emeryturę a rodzicom emerytura mama 69 i tata 69.Oto powód omdleń.
o (19 listopada 2022 17:59)
Cytuję użytkownika: A
Podobna sytuacja była w jakiejś szkole w Polsce, całkiem niedawno. Może uczniowie wyznaczyli sobie kolejny "czelendż" i udają, mając niezłą zabawę.
A może nie uczniowie. A może........
A (19 listopada 2022 17:46)
Podobna sytuacja była w jakiejś szkole w Polsce, całkiem niedawno. Może uczniowie wyznaczyli sobie kolejny "czelendż" i udają, mając niezłą zabawę.
o (19 listopada 2022 17:25)
Cytuję użytkownika: RKM
Pewnie dopalacze wzięli ale tego nie napiszą bo to przecież dobrzy uczniowie są.
Nie dosyć , ze stała im się krzywda , to jeszcze nagonka od wszysko-wiedzący zanim się jeszcze cokolwiek ustali.
n (19 listopada 2022 17:17)
Cytuję użytkownika: PRAWDA
Raczej spytajcie się uczniów co za gówno wzięli?
Nie wiesz a bzdury piszesz.
INFO-MED (19 listopada 2022 14:46)
WYELIMINOWAĆ KATEGORYCZNIE WI-FI W SZKOŁACH !
Zniesmaczony (19 listopada 2022 12:14)
Cytuję użytkownika: To proste
Pewnie ktoś puścił bąka
W zasranych gaciach milcz.
PO-JEBANY ELEKTORAT (19 listopada 2022 12:04)
ŁO MATKO BOSKO. CO TO SIE TU ZNOWU STANELO. BOJOWKI TUSKA I SZLEMEJA. BUEHEHEHEHE ILE KLAS PODSTAWOWKI TEMU DAJECIE? https://twitter.com/i/status/1593916153054855168
RKM (19 listopada 2022 11:55)
Pewnie dopalacze wzięli ale tego nie napiszą bo to przecież dobrzy uczniowie są.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   112  |   policja  |   straż pożarna  |   pogotowie  |   zasłabnięcie  |   szkoła  |   uczniowie  |  

Podpalił bezdomnego, później obserwował, jak się pali. Mężczyzna zmarł

Strażacy musieli wejść przez okno

Groził nożem rodzinie. Mówił, że ich zabije

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij