Menu

Spektakl licealistów z okazji Święta Niepodległości (FOTO)

104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu uczcili Spektaklem Teatru Szkolnego I LO, pt. „Fotografia z Kocka” w reżyserii Pani Prof. Sylwii Aftyki-Łody, który został wystawiony w Auli I LO im. Prof. Marty Gąsiorowskiej cztery razy.

Spektakl licealistów z okazji Święta Niepodległości (FOTO)
Scenariusz i reżyseria: Sylwia Aftyka-Łoda
Opracowanie muzyczne: Marcin Olkowski
Współpraca: Sylwia Sobieraj-Borowiec (scenografia), Roman Kuliniak (akcent), Rafał Wójcik (fotografia, oprawa multimedialna)
Dźwięk i światło: Nikola Polit, Kacper Wieczorek, Maria Gumulak (muzyka, grafika)
 
 
Operator multimediów: Karol Ziubrzycki
Wystąpili: Jagoda Jaworek, Wiktoria Malinowska, Stella Mandziak, Julia Panek, Maciek Piechowiak, Wiktoria Sadłoń, Milena Staś, Wiktoria Szczawińska, Julia Tietz, Nadia Wątor, Aleksandra Wisz, Oliwia Wróblewska.
Pomoc: Martyna Chanyszkiewicz, Hania Szulc, Kacper Frąckowiak, Miłosz Żdżański.
 
opr.plr
foto: użyczone / I LO w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20

Komentarze

maryjanek (19 listopada 2022 16:01)
wszystko ok, szacun za przekaz, temat, ogrom włożonej pracy i pasji, jednak oświetlenie i oprawa słabiutkie....
Uczennica (19 listopada 2022 12:18)
Dlaczego redaktor zmarginalizował osobę Pani Dyrektor, bez której ten piękny spektakl by nie zaistniał?

Dodaj komentarz

I LO  |   uczniowie  |   szkoła  |   edukacja  |   święto niepodległości  |   spektakl  |   teatr  |   kultura  |  

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Dobry rok w Invest Parku

Powiększyli pierwszy samorządowy żłobek w Boguszowie-Gorcach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij