Menu

Zdjęcie z drona dla Antosia

Kilkadziesiąt osób zebrało się przy fontannie na Podzamczu, by wesprzeć zbiórkę funduszy na operację serca dla małego Antosia ze Świebodzic. Ile udało się zebrać dzięki tej akcji?

Zdjęcie z drona dla Antosia

Przypominamy, że trwa drugi etap zbiórki funduszy na leczenie Antosia Sobeckiego. Chłopiec urodził się z poważną wadą serca i przeszedł już wiele zabiegów i operacji a najważniejsza dopiero przed nim.

Dzięki mobilizacji ogromnej rzeszy ludzi w październiku z sukcesem zakończyła się zbiórka na pierwszy etap leczenia w specjalistycznym ośrodku w Genewie. Wówczas udało się zebrać ponad 1 mln 130 tys zł. Drugi etap leczenia jest równie kosztowny, dlatego uruchomiono kolejną zbiórkę i przy okazji ruszyły nowe akcje promujące.

Między innymi w minioną sobotę mieszkańcy Wałbrzycha spotkali się przy fontannie na Podzamczu, by zrobić sobie wspólne zdjęcie. Pomysłodawcą i realizatorem akcji był fotograf Marcin Bielec ze wsparciem Mileny Bielec i Agnieszki Wróbel. Uczestnicy wrzucali datki do puszek i w sumie uzbierali ponad 1,5 tys zł. Jest to kropla w morzu potrzeb ale kolejny ważny krok do celu.  Między innymi dzięki podobnym akcjom poprzednia akcja zakończyła się sukcesem. Obecnie na koncie głównej zbiórki w serwisie siepomaga.pl jest uzbierane ponad 160 tys zł, co stanowie prawie 15% potrzebnych funduszy.

 

 

Dziś (niedziela 20.11) wolontariuszy z puszkami będzie można spotkać w Świebodzicach podczas biegu "ŚWIEBODZICKA Piąteczka & Dyszka". Cały czas prowadzone są licytacje na Facebooku. Środki można wpłacać także bezpośrednio na głównej zbiórce w serwisie siepomaga.pl

zbiórka w serwisie siepomaga - kliknij tutaj
licytacje - kliknij tutaj

plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gość (21 listopada 2022 7:23)
Roman.... Przypomnijcie sobie ile kosztowała ta fontanna... zapomnieli... ponad 4 miliony... Czasami po pracy jak była składka na wódkę to wiecej uzbieraliśmy...
błaszczak do dymisji (20 listopada 2022 10:09)
Brawa dla darczyńców, bardzo dużo dzieci potrzebuje pomocy. W katolickim państwie zarodek jest ważny, ale żywe dziecko zostaje samo z rodzicami bez pomocy. W PiSowskim państwie są pieniądze na eskortę odrzutowcami piłkarzy do granicy w związku z MS w Katarze., a nie ma na leczenie dzieci. Zamiast na kler niech PiSiory zaczną leczyć dzieci.

Dodaj komentarz

Świebodzice  |   Antoś Sobecki  |   zbiórka  |   siepomaga  |   operacja  |  

Świebo Hip-Hop Fest ''Posse Cut'' - 15 raperów w jednym utworze

Prawie 220 tys. zł - Wałbrzych pobił swój rekord WOŚP

Na ratunek Tymkowi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij